Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Pir Gru 03, 2012 1:24 pm 
Laba Diena
Patarkite kaip sugrazinti mylimaja?
Mes kartu gyvenome 4 metus. Bendru vaiku neturime, taciau ji turi sunu nuo pirmos santokos,taciau jis man kaip savas vaikas. Is pradziu visakas buvo gerai, o paskui pradejome bartis, matomai buitis uzkniso. Barniai buvo rimti ir galejome vienas kitam prikalbeti baisiu dalyku....
Viena vakara mes atsisedome,pasikalbejome ir nusprendeme issiskirti,zmona pasake, kad jausmai isbleso ir ji manes daugiau nemyli. As sutikau skirtis,nes tada tai atrode geriausia iseitis.
Po menesio supratau, kad ja myliu ir tik ji viena man reikalinga, tik su ja nori gyventi.
Bet kaip ja sugrazinti as nezinau....galva eina ratu ir nezinau jau ka daryti....
Zmones padekite :!: gal kas buvote panasioje situacijoje? O gal merginos duos koki patarima.....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Ant Gru 04, 2012 2:04 pm 
Taip ir mes tai isgyvenome. Buitis tai tarsi santykiu isbandymas. Cia ir vienas ir kitas partneris turi pasistengti. Reikia kantrybes ir takto. Kazkur tai Jus patylesite, o kazkur tai zmona nutyles, o paskui kai " atvesite" galesite ramiai pasikalbeti. Jus, kaip ir Jusu zmona tiesiog norite visko ir is karto. O taip nebuna. Jeigu norite issaugoti santykius Jus turite ismokti kontroliuoti savo emocijas, o ypac neigiamas. Tai sunku, bet tam kad issaugoti santykius reikia perlipti per save. Jus turite, dabar, po menesio, pasikalbeti su savo zmona ir tiesiog issiaiskinti viska. Jeigu Ji Jusu nemyli tai nieko susigrazinti Jums jau nepavyks, o ir kam to reikia.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Ant Gru 04, 2012 2:22 pm 
Taip Jus teisi. Tai tik dabar as supratau, kad kazkur reikejo nutyleti. Ir tik dabar as viska supratau, ir mastau kur galejau ka pakeisti. Gal as jau jai nereikalingas, bet ji man labai reikalinga. Kaip su tuo gyventi as nezinau, o tai pat net neisivaizduoju kaip ja sugrazinti.....Aciu uz atsakyma


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 10:54 am 
Man atrodo, kad jeigu norite susigrazinti zmona, darysite viska, kad ja sugrazinti. Kai mano vyras mane uzkniso savo nesamonemis, as pasakiau, kad noriu skyrybu. Jis viska apgalvojo ir pakviete mane pasikalbeti. Mes viska apgalvojome, pasikalbejome ir viskas susitvarke. Jusu zmonai turbut yra tas pats ir Jus jai nereikalingas,jeigu ji net nebando su Jumis pasikalbeti. O ir Jus nieko nedarote, o tik galvojate ar pavyks ja sigrazinti ar ne. Man atrodo, kad nieko nedarydamas Jus griaunate savo santuoka. Jums reikia kovoti, jeigu is tikruju ja mylite. Tik kai su ja kalbesite nezadekite jai to, ko negalesite pakeisti. Linkiu Jums sekmes. Tikiu, kad viskas bus gerai.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Pir Sau 07, 2013 2:32 pm 
Aciu Nesta Jums uz atsakymus ir pagalba, bet as nesutinku su Jusu zodziais, kad as nieko neveikiu. As jau su ja kalbejau, nuolat noriu atvaziuoti...Pakalbeti su ja dar karta....Bet mano damai tai matomai nepatinka....Todel net nezinau ka dabar daryti....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kaip sugrazinti zmona?
StandartinėParašytas: Šeš Geg 18, 2013 7:34 pm 
o man atrodo, kad neverta stengtis jau kazka tai sugrazinti. Jus vyrai viska suprantat tik tada kai prarandat....O reikia vertinti tai ka turi.


Paskutinį kartą priminė Anonymous Šeš Geg 18, 2013 7:34 pm.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Leonthy ir 10 svečių


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas