Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ket Gru 06, 2012 9:03 am 
Sveiki :) Kaip Jus ziurite i tai, kad kai kuriuos moteris susitikineja su vedusiais vyrais? Kiekviena is Ju turi savo tikslus, jie buna banalus, o buna ir pavojingi. Ar reikia kistis i svetima gyvenima? Ir kas kaltas?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ant Gru 11, 2012 9:09 am 
Atsiminkite vedes vyras, kuri slepia santykius su Jumis niekada nebus Jusu. Jis griz i seima, o Jus liksite viena ( gerai jeigu paliks Jus be vaiko). Visko buna... Vyti tokius reikia!!!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Tre Gru 19, 2012 2:31 pm 
Man tai visiskai yra nepriimtina!!!!! Teko man pabuvot tokioje situacijoje, tik buvau ziauriai apgauta..... Pradejau draugauti su vyru, viskas klostesi puikiai, as svajojau apie santuoka, vaikus.... O jis tylejo.....Galiausiai paaiskejo, kad jis turi dukteri,o apie jos motina pasake, kad jie kartu ne gyvena ir net nebuvo susituoke.....Veliau paaiskejo, kad mergaites motina yra jo.....ZMONA........ Jis dar bande mane sulaikyti.....sake, kad nori skirtis su zmona, bet as isejau......Negalejau daugiau klausytis jo melo.....Ir pasirodo pasielgiau gerai, nes jis iki siol gyvena su zmona.....O as buvau jam tik eiline mergina......Tokia istorija.....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ket Sau 10, 2013 10:42 am 
Mano artima drauge turi santykius su vedusiu vyru,be to jis yra 20m uz ja vyresnis ir turi 2 vaikus. As jai jau kiek kartu sakiau, kad jis nepaliks zmonos bei vaiku del jos, bet visa tai veltui. Ji manes neklauso.... :cry:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Pen Kov 01, 2013 12:44 pm 
As nuo saves pacios esu sokiruota!
Visada savo draugems sakiau, kad santykiai su vedusiais vyrais- tai blogis. Ir is tikruju kol pati neisiveliau i tokia situacija to kaip reikiant nesupratau....
Darbo reikalais susipazinau su vyru. Jis ir jo kolegos padejo man organizuoti paroda. Veliau mes nebendravome, o po 2menesiu jis su kolega atvaziavo pas mus atsvesti pergale ir padekoti uz pagalba. Mes sedejome 3gereme, kalbejomes, linksminomes. Jo draugas is musu prikolino, o mes su juo jautem vienas kitam simpatija,puikiai susibendravome. Veliau man reikejo jo patarimo, as jam paskambinau,pakalbejome ir veliau susitikome kavineje, nes as pazadejau atvaziuoti i darba, bet ju jau ten nebuvo. Mes ten buvome keturiese:vel prikolai, linksmybes, veliau nuejome i kita vieta...
Veliau jo kolegos isvaziavo, mes likome vieni, nuvaziavome pas mane, kur tarp musu ivyko seksas. kita diena mes abu dirbome,jis paskambino ir sake kad jau daug metu su niekuom neuzsiiminejo seksu be apsaugos, as irgi apie tai pagalvojau,bet gerai kad viskas gerai baigesi. Veliau bendravome tik telefonu, kiekaip nepavygdavo susitikti. Vieliau, kai buvau su kolege centre jis paskambino ir pakviete i kavine, mes nuejome,snekejome...
Kai kolege isejo i toaleta mes su juo pasikalbejome, jis aiskina kad nesuprantu musu santykiu, nenori manes skaudinti,nenori kad as isimyleciau, ar prisirisciau prie jo, zodziu dave suprasti, kad seimos nepaliks.As jam atsakiau, kad jo nemyliu,ir viska suprantu, mes linksmynomes iki paryciu o paskuj nuvaziavome pas mane, kur vel tarp musu buvo seksas. Sestadieni jis norejo praleisti su manim bet mane iskviete i darba, as pasiuliau jam pasilikti ir paimti raktus, bet jis nesutiko. Veliau mes vienas kitam skambinome...nu zodziu va tokia situacija ir neaisku kas kaltas...o ka daryti nezinau...As aisku prie jo prisirisau ir nezinau kaip dabar gyventi....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Pen Kov 01, 2013 1:28 pm 
Kalta vidutinio amziaus krize pas vyra. Ka daryti? atsipalaiduoti ir megautis. Ir nesiparinti, vyrui tai nuotykis, bet jis ji ilgai prisimins :) O jam juk ir namuose reikia pabuti, kad zmona nieko nesuzinotu ir neitartu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Pen Kov 08, 2013 1:02 pm 
zodziu as sia savaite pati jam paskambinau...su jo tel kazkas tai atsitiko ir jis kalbejo su manim per garsiakalbi...pasake,kad turi daug darbo...ir as tikiu, nes pati sia savaite miegojau po5 val...jis zadejo rytoj ar po ryt paskambinti...as sutikau...bet praejo viena diena o jis nepaskambino...ir toks jausmas juk ir nepaskambins...
kaip as supratau jo zmona dabar isvaziavusi....
as dabar labai nusiminus esu....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Pen Kov 15, 2013 10:09 am 
O tai reikalingi tokie nuotykiai? Bus juk daug problemu. Geriau surask nezenoto.
Vyru prigimtis yra tokia, kad jie gali susitikineti su keliomis moterimis ir nesukti sau galvos del santykiu rimtumo. Gal jam ir taip viskas patinka, o tu veltui kuri kazkokius planus. Tai tik viena is problemu, kuriu tikrai bus daug.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 11:33 am 
Jeigu atvirai su manim dedasi neaiskus dalykai! As pati esu tuom sokiruota!!!!
Vel mes su juo susitikome, jis juk pats atvaziavo!!!!
As uzejau pas jo bendradarbi suzinoti kaip sekasi, mes nuejome vakareniauti, paskambivo Jis ir atvaziavo. Mes trise pradejome linksmintis, kaip as juos myliu!!! Jie tiesiog saunuoliai :))))
Paskuj mes ruosiames isvaziuoti, jie vos ne serenadas man dainavo, taip gyre mane :)
Mes atvaziavome iki mano namu ir vel prasidejo...."as pradedu tave isimyleti, tu man vis labiau patinki, bet as to nenoriu... as galiu nors dabar gyventi su tavimi, bet kas bus toliau, kada gris zmona ir dukra? As siandien atvaziavau vien del taves"
As jam sakau, jeigu tave parina musu bendravimas tai nustojam bendrauti ir viskas.
Jis- tu ka nesupranti, kad man patinka su tavimi bendrauti, bet as bijau kad dar labiau prie taves prisirysiu, as stengiuosi tau neskambinti, nesusitikineti, bet po 3-4 dienu mes vel su tavimi matomes.
Veliau jam uzejo dar vienas klinas- mes nesisaugojam ir as galiu pastoti, o tada jis mane uzmus. Ir visgi jis atsigule su manim i lova. Tarp musu nieko neivyko. Ryte jam paskambino, jis isvaziavo...viskas ok...veliau paskambino atsiprase del tokio savo elgesio. Jis pasake, kad paliko pas mane salika ir mes susitiksime. Veliau jam skambinau, klausiau kada jam salika grazinti, jis pasake ,kad jis jam kol kas nereikalingas. O veliau as aptikau, kad saliko nera nei masinoje nei bute. Ir dabar vel klausymas- tai prikolas ar jis ji kazkur kitur paliko?
As tiesiog negaliu suprasti- KAS CIA DEDASI???????


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 4:07 pm 
Oksi tavo vyras puikus manipuliatorius, va kas cia dedasi. Ar jis "ïklimpo" tai dar ne faktas , o vat tu tai tikrai gyliai ïklimpai" . Jis tai mano ir tuo naudojasi. Tai patvirtina jusu reti pasimatymai, seksas be apsaugos, o beje kodel nesisaugojates? Nemanau, kad taip sunku nueiti ir nusipirkti prezervatyvu. Nuo dideles meiles dazniausiai gimsta vaikai, o tai ne pats geriausias budas priristi vyra prie saves. Jam tai tik nuotykis. O tau teks su tuo gyventi, ir gerai jeigu jis bus rupestingas o ne paliks tave viena su vaiku ir nepasakys, kad tai tavo kalte. O is viso to ka tu rasiai as matau , kad jis nera tam pasiruoses. Taigi jeigu nori nuotykiu, tai mars i vaistine kontracepcijos o jis tiegul uz savo veiksmus ir seima atsako pats, o ne suvercia tai kaltes jausmo.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas