Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Pir Gru 10, 2012 2:02 pm 
Mano draugas pasake, kad pas mane per daug naturalaus drekinimo sekso metu.....ka daryti kad jo butu maziau??????


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Ket Gru 13, 2012 9:04 am 
As tavo vietoje pasiulyciau jam sparciau dirbti, kad skystis greiciau isnyktu :D
P.S. be to tai neliecia Jusu partnerio....koks jam skirtumas?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Ket Gru 20, 2012 1:32 pm 
DarkRaider tiesiog man skaudu del jo zodziu.....Praeita karta as tiesiog nutylejau, bet nemalonus jausmai liko iki siol....Dabar as to pradejau gedytis....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Pir Sau 07, 2013 2:08 pm 
Nesiparink del jo zodziu. Daug tai ne mazai. Kuo daugiau tuo geriau jeigu ka.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Tre Sau 09, 2013 11:57 am 
Pasikalbek geriau su juo, nes nuskauda liks ir gali pradeti vystytis kompleksai. Jokiu budu nesigedik sito. Sakyk susijaudinau, uztat ir yra skysciai, o tu sausumos nori? jeigu jis iprates seksu uzsiimineti kai "ten" sausa, tai jo problema. O tu visai kitokia, turi charakteri ir matomai esi aistringa jeigu skysciu daug. Taigi sekmes tau ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Pen Sau 11, 2013 11:14 am 
Jana teisi :) Tau paciai ir vaikinui nuo to tik geriau ;) Mano draugas visada labai susijaudindavo kai matydavo mano issyras :oops: Jam tai reiske, kad jis gerai pasistenge :oops: Liu R o tai kartais ne vienas ir tas pats vaikinas pastoviai tau tai sakydavo? :?:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Pir Sau 14, 2013 1:08 pm 
Atspejai 8-)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Tre Sau 16, 2013 11:59 am 
Na tada ji vyru nepavadinsi...Pagal mane tai zmogus kuris pats turi daug kompleksu! Truksta zodziu, vien emocijos :evil: Tokius reikia kastruoti, kad neivarinetu kompleksus moterims :twisted:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Ant Sau 22, 2013 11:05 am 
Perskaiciau visas zinutes ir likau sokiruota :shock: vargsele mergina, o tai vaikina turi , toks gali atmusti visa nora uzsiimineti seksu. o seksas yra nuostabus. Tiesiog tai ne tas zmogus, NE TAVO. O ir vyru as ji irgi nepavadinciau. As jam i jo priekaistus atsakyciau, kad jo daikciukui reikalinga operacija nes per mazas :lol: Ir pasakyciau tai rimtai, ir manau, jis kaip tu ne tyletu, o pradetu gintis. O as ji pasiusciau ko toliau ir pasakyciau, kad man vaikinas su tokiu mazu pimpaliuku nereikalingas ir tiegul ismoksta lovoje su mergina elgtis.
Mylek save, ne leisk saves zeminti. Tavo gyvenimas tik prasideda. O geru vyru mazai, daznai pasitaiko blogi. Sorry jeigu skamba kaip paauklejimas bet as zinau ka sakau.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Per daug naturalaus drekinimo?....
StandartinėParašytas: Ket Sau 24, 2013 9:45 am 
sutinku su Jana. As draugavau su vaikinu kuriam nuolat kazkas manyje nepatikdavo. Tai jam papai mano kabo, tai uzpakaliukas kvadratinis,nors is tikruju viskas pas mane yra gerai. Liu R, daug drekinimo tai gerai, blogai kai jo visai nera!!!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Igorcle ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas