Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Pir Sau 14, 2013 1:48 pm 
Draugauju su vaikinu, kuriam yra 27 metai, jis vilnietis, as taip pat atvaziavau gyventi i vilniu (karoliniškes) nežinau, draugė sako, kad amžiumi jis man per senas, bet kai būnų su juo, nejaučiu jokio skirtumo, atrodo esame abu lygus ir tiek, ir išvaizda nei jis atrodo senai, nei aš, jaunai. Nežinau, ar jis su manimi tik dėl (sek-a-so) :D ar tikra gali būti rimti ir švelnūs jausmai. Patarkit man... :( kaip pasielgti, ar šis vaikinas ieško jaunos ir kvailos mergytės linksmybėms, ar jis tikrai jaučia kažką daugiau... Pažįstami esame ne senai ir draugauti pradėjome os prieš 3 savaites :?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2013 9:28 am 
Sunku yra pasakyti ar tu vaikinui reikalinga tik sesui ar jis jaucia tau simpatija...cia viskas priklauso nuo situacijos, nuo to kaip vaikinas su tavimi elgesi. Mano klasioke 12klasej pradejo draugauti su vaikinu kuriam tuo metu buvo 31m.,o jai 18. Jie draugavo 5metus, o veliau issiskyre ir tai tik del to kad ji nenorejo uz jo isteketi...Taigi kiekviena atveji reikia isnegrineti....Tik vat jeigu vaikinas rimtas tai budamas 27m jis jau turetu rimtai galvoti apie seima, o ne apie linksmybes. Cia mano nuomone, o tu manau dar neesi pasirengusi kurti seima. Tai manau tau paciai reikia viska labai gerai apmastyti...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2013 1:31 pm 
O man atrodo, kad tas vaikinas nori tik pasilinksminti su jauna panele, tai yra su jaunu kunu. Nezinau man atrodo, kad jis tau per senas.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Tre Sau 16, 2013 12:15 pm 
O as noreciau apginti vaikina! Kodel iskarto nori pasilinksminti? o gal jis is tikruju isimylejo!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Pen Sau 18, 2013 9:23 am 
As manau, kad praejo visai mazai laiko ir tu dar nespejai jo pazinti. Sunku yra kazka patarti, manau praeis laikas ir tu pati viska suprasi. Manau pamatysi tai is jo elgesio....jeigu aisku neisimylesi taip kad prarasi sveika prota...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Pir Sau 21, 2013 11:56 am 
o kam tau toks senis? nejaugi maza tavo amziaus vaikinu????


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Pir Sau 21, 2013 3:20 pm 
Mes jau nebe pora, jis mane ištrynė visam, ir dabar ignoruoja, net nenori su manimi kalbėti:))) Jis ištrynė mane su visam iš savo atminties, na o man liks gražus ir nelabai malonus prisiminimas...;) Ačiū už nuomones.:) O čia kažkas rašė dėl ko su tokiu "seniu" prasidėjau, o gi todėl, jog maniau, kad vyresni bus išsilakstę ir jau subrendę, bet matau, kad visokių pasitaiko ir amžius dar ne proto požymis:)))))


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18, jam 27:?
StandartinėParašytas: Pir Rgs 02, 2013 1:37 am 
Cia tai jau tikrai :) na ir gerai , kad viskas taip neskausmingai tau pasibaige :) o vaikinu buna paciu ivairiausiu....Kartais net jauni vyrai buna labai demesingi ir net neziuri i kitas paneles, jiems rupi tik tu. O kai kurie netgi suauge vyrai iki pat senatves neissilaksto.....Manau tu dar surasi savo TA vieninteli :) sekmes :)


Paskutinį kartą priminė Anonymous Pir Rgs 02, 2013 1:37 am.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas