Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Tre Sau 23, 2013 11:29 am 
Dabar as mokausi su mano vyro buvusia panele ir labai pavydziu. Ji gyvena salia musu. Kai mes su vyru susipazinome jis pasake, kad as i ja panasi :evil: ir kiti zmones sake, kad mes panasios. Gali buti , kad jis rado mane nes as i ja panasi o is tikruju myli ja. Man jis sako, kad jos nekencia, nes tai ji paliko mano vyra. Anyta man pasake, kad jis jau seniai pamirso ja.
Ka man daryti? padekite :cry:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Ket Sau 24, 2013 1:03 pm 
Persidazyk :lol:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Ket Sau 24, 2013 1:03 pm 
O ji istekejusi?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Pen Sau 25, 2013 12:40 pm 
Uzsiimineji nesamonemis...vyras tau sako, jo mama tau sako....as su jais sutinku neverta pavydeti. O tai , kad Jus panasios, smulkmena-tiesiog turbut jam patinka toks moteru tipas. ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2013 2:32 pm 
Laukinis angelas suprantu. Mano analogiska situacija....
Mano draugas dabar kitame mieste, kur gyvena jo buvusi mergina, ji nuolat jam skambina....
Draugas sako, kad jam nusispjauti i ja ir nuolat kartoja kokia as nuostabi, as aisku tikiu, bet mano laki fantazija ir as dvestu is pavydo.
Ir ka daryti su mano jausmais, kaip juos nuraminti, neturiu zalio supratimo....
Viena karta bandziau pakalbeti sia tema, i ka gavau atsakyma :"neprovokuok mane"
Cia as susimasciau. Gal is tiesu visi jausmai jau praeiti, o as is naujo juos zadinu.
Labai seniai turejau vyra, kuris, kaip man pasirode domejosi mano drauge, as nuolat jo klausdavai apie ja, uzduodavau kvailus klausymus ir galbut pati sukeliau jo susidomejima ja. Nors is pat pradziu nieko nebuvo....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Pen Vas 01, 2013 11:09 am 
Mano pana irgi pavyduliauja del buvusios merginos, jeigu suzino, kad as su ja bendravau virtualiai arba dar kazkaip tai is karto skandalas. As su visomis buvusiomis merginomis palaikau draugiskus santykius. Ji to ne supranta, nes visa laika su savo eks issiskyrdavo su skandalais ir niekad nebendravo. Buvusi panele turi vyra ir jie yra laimingi. Ir jokio pagrondo pavydui tikrai nera o ir as nieko tokio niekada nedariau, ne flirtavau su ja ir pns. Gal kas nors paaiskins kodel taip? Labai nemalonu kai tavimi nepasitiki.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Ket Vas 07, 2013 12:53 pm 
Velniukai, mergina taves nesupranta ne del to, kad su buvusiais issiskyrtavo su skandalais....Esu tikra, kad ji labai tave myli ir pasitiki tavim, taciau ji nepasityki ja ( tavo buvusia)!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O jeigu tu bendrauji su ja per kompa tai bendrauk taip, kad tavo mergina nezinotu , o jeigu taip negali tai isvis nebendrauk!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2013 4:01 pm 
O jai tai kam netiketi? Jai svarbiausia pasitiketi manymi, o as save zinau. Nieko pas mus jau nebus. Ir as su dziaugsmu maziau apie tai kalbeciau, bet ji snipineja mano kompe kol as uzsiemes, ar vonioje. Ten nieko nera, banalios frazes : labas, kaip sekasi, kas naujo itt... Ir kuo labiau ji pavydi ir stengesi kontroliuoti, tuo dazniau as susimastau ar man to reikia. Ir kaip viskas bus jeigu susituoksim


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Tre Vas 27, 2013 11:30 am 
Irishka, as manau, kad viska slepti tai dar baisiau. Praeiti mano vyras irgi nusprende nuo manes nuslepti kai ka, savo rasyta zinute istrine, o merginos sms paliko. Taigi as negalejau issiaiskinti ka jis jai atrase ir buvo baisus skandalas : netgi kedes skraide. Aisku geda, bet kartais tiesiog neimanoma susilaikyti.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: As pavydziu
StandartinėParašytas: Ket Kov 28, 2013 12:04 pm 
Amoraliste, tai apie tai ir kalbame...
Jeigu tu moki buti neistikimas ir zmona nieko net neitaria ir nezino, tai pirmyn zigiuok.O jeigu ne ir palieki sms ir ne viska apgalvoji, tai nera net ko bandyti.
Teisibe ne visada reikalinga jeigu ji zlugdo santykius ir kelia skandalus.
Juk kai moterys skandalo pike rekia AS NORIU ZINOTI TIESA!!!!! tai ne visa laika reiskia kad ji nori isgirsti TAIP, AS SU JA MIEGOJAU!!!!
Ta tokiu vat atveju sita sms mergina erzina, tai kam veltui ja dar labiau erzinti? As puikiai suprantu velniuko merginos jausmus ir tai dar nereiskia kad ji nepasitiki velniuku.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas