Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Tre Sau 23, 2013 12:00 pm 
Turiu klausyma tiems kas susidure su neistikimybe, atleido ir tesia santykius: ar keiciasi sekso kokybe po neistikimybes?
Apie save: faktas apie vyro neistikimybe neirodytas, nors buvo itarymai. O paskuj del to buvo ir skandalas. Paskuj viskas praejo. Bet vat sekso kokybe (man) pasikeite: viskas kaip visada, bet vat orgazmo nebuvo 1,5menesio. Dabar jau yra,bet dabar man pradejo patikti grubus seksas. Ir dabar labai nepatinka, kai vyras mane buciuoja. Kas tai? Ar taip visiems buna? Ar tai klausymas psichiatrui?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Ket Sau 24, 2013 1:05 pm 
Tai del streso, taigi smegenise problema. Bet as nemanau, kad tai problema, tiesiog pasakyk jam apie tai ir megaukis tuo kas tau patinka.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pen Sau 25, 2013 12:47 pm 
Tai as ir megaujuos procesu :lol: bet vat jausmai po to nekokie. Juk as moteris o mums moterims (90%) seksas ir meile tai tu neatskiriami dalykai. O detaliau, tai seksas ne jaumu neatnesa malonumo. O man kaip tik dabar visokie meilus zodziai, buciniai nereikalingi , man netgi tai nemalonu. :( Tiesiog netikiu, kad jie yra nuosirdus.
Tokia situacija mane gasdina.
O kiek laiko turi praeinti, kad i seima vel griztu harmonija?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2013 2:35 pm 
O va cia jau viskas priklauso nuo taves. Zodziu nesiparink ir gyvenk ramiai. Jeigu susitaikete tai gal viskas bus gerai ir jus nieko nepraradote.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pen Vas 01, 2013 11:13 am 
O kiek laiko jau praejo? jeigu ne tai dar gali atleisti ir pamirsti, o jeigu tai jau ivyko senokai as tavo vietoje ir vyro isspausciau visas sultis ( dovanos, keliones, visiska kontrole ir tt..) O tau patarciau nuo jo pailseti ( nuvaziuoti be jo i kokia nors sanatorija) ir pagalvoti apie viska, ko tu nori is vyro ir is gyvenimo.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes,
StandartinėParašytas: Ket Vas 07, 2013 1:01 pm 
Lengva pasakyti : "visiska kontrole" , viena karta vyras pastebejo, kad tikrinau jo skambucius tai dabar viska trina. Kai pradedu klausyneti kaip praejo diena, ka dare, su kuo buvo tai darau tai atsargiai, nes kitaip jis man nieko nepasakoja, pradeda saukti, kad vel ji itarineju.
Taigi geriau neklausyneti. O kartais kai nezinau tiesos tai pradedu fantazuoti ir taip prifantazuoju, kad tai iki gero neveda. Nes jis labai greitai isizeidzia, labai ilgai laiko pykti ir nekalba su manim, o galiausiai as dar turiu ji atsiprasineti...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Tre Vas 27, 2013 11:40 am 
mmmjo....kaip tai pazistama. Tik as saviski sugavau. Neistrine visko ka reikejo istrinti! Is tikruju tai net nezinau kokia tai problema!Su seksu ar su smegenim! Man tai turbut jau ir ta ir ana! Negaliu atleisti, nosr daviau jam sansa, bet nepraeina ir dienos, kad apie tai negalvociau...
Taigi as tave suprantu..as visa laika itarinejau, bet jis viska neige...kol pati neparasiau jam i pasta ( aisku nika pakeiciau). Ir ka jus galvojate? Jis atejo i pasimatyma su manim! Va tokius ragus as turejau... mano jausmai jam pasikeite... ir moraliskai ir fiziskai....irgi pradejo patikti grubus seksas ir paskui jauciu nemalonius jausmus.Nors anksciau nam patikdavo letas, meilus seksas :( :( :(


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Ket Kov 28, 2013 12:11 pm 
oj Gala mano tokia pat situacija. Nors neistikimybes faktas neirodytas, bet meluoti mano vyras visai nemoka. O be pasitikejimo sunku.
Taip pat uzsiiminejame seksu be meiliu zodziu ir jaumu, as nustojau jais pasitiketi. Kaip galima buti neistikimam o paskuj kalbeti tokius zodzius. Dabar patinka grubus seksas. Nesibuciuojame, tai man per daug intimu.
Kazkaip negalvojau apie tai, viskas ivyko savaime. O juk visgi tai itakoja santykius. Juk atrodo, kad atleidai, bet vis tiek tai islenda.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 12:13 pm 
Mano situacija panasi. Pries metus pradejau itarineti, kad mano vyras kazka tai turi. Sms, skambuciai naktimis. As pradejau jo klausineti, o jis tik reke ir kele skandalus. Taip mes gyvenome visus metus. Sia vasara jis pateko i ligonine, del rimtu sveikatos sutrikimu ir ten prisipazino, kad taip turejo kita. As pagalvojau ir nusprendziau jam atleisti. Perskaiciau knyga apie seimos psixologija. Ir i viska paziurejau is kitos puses. Padejo. Stiprus daiktas ta seimos psixologija ;) :D :D :D


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 12:14 pm 
prasyciau placiau apie sia knyga, nejaugi padeda???? O tai man jau stoga rauna......


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas