Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pir Bal 29, 2013 12:32 pm 
Tas, kas isdave turi prideti maksimum jegu, kad jo partneris jaustusi saugus- del normaliu santykiu susitaikyti su tuo, kad karts nuo karto ji tikrins, ir isviso nieko neslepti nuo partnerio. Jis taip pat turi buti pasiruoses kalbeti apie sia situacija tiek kartu, kiek to reikes nusivylusiam partneriui. Nes zmogus kuri isdave negali apie nieka kita galvoti, tik apie neistikimybe, nes tai ji zemina. Todel su juo reikia elgtis atsargiai ir tureti kantrybes, nereikia galvoti, kad partneris tai primena vien del to, kad dar karta priminti apie kalte,ar bausti isdavika. Reikia taip pat visiskai nustoti bendrauti su meiluze, kad nebutu nuo jos jokiu laisku,skambuciu ir zinuciu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Pir Bir 03, 2013 2:23 pm 
Oho kiek daug zmoniu turi sia problema, o as galvojau, kad cia vien man stoga rauna nuo pavydo.
Merginos, reikia laikytis kartu!
Neistikimybes fakta irodyti yra labai sunku, todel nereikia gadinti savo sveikatos ir nuolat apie tai galvoti. Nezinau kaip Jus, bet as patalogiskai pavydi. Nors iki tol kol nebuvo pavydo priezasties as visai apie tai negalvojau.
Situacija sunki del to, kad vyras vietoj to, kad mane nuraminti,priimti mano reikalavimus, isizeide, kad ji "sazininga"istikima zmogu as smeiziu ir tam, kad mane nubausti nieko man nepazadejo, pasake, kad nepakeis savo gyvenimo budo.
Si situacija sugadino man mano fiziska bei psichologine sveikata.
Nuo to laiko daug kas pasikeite, bet pamirsti skandalu bei izeidimu jau niekada nepavyks.
Vyras pasikeite, prieme mano salygas, labai stengiasi,tam, kad susigrazinti normalus santykius.
O man stogas kaip nuvaziavo taip ir negrizta :mrgreen:
Nezinau ka daryti. Noriu issaugoti seima. Labai noriu. Suprantu, kad turiu susitaikyti su vyru. Bet is mano puses tai nenuosirdu, nera meiles. Jis taip stengesi ja uzmusti, kad tai jam pavyko. Vyras man jau svetimas zmogus, jau susitaikiau su tuo kad jis iseis ir ji paleidziu. O paskuj jis atsipeikejo, panoro susigrazinti meile. Bet as nezinau, ka man su tokia laime daryti.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas po neistikimybes
StandartinėParašytas: Tre Lie 03, 2013 6:18 pm 
ir kodel vyrai galvoja kad jie nuolat teisus jeigu as vyras o tu moteris tai sedek namie ir klausyk bet kaip visada praradus pacia prangiausia pasaulyje pradeti vertinti ka turi bet jau per velu merginos kokios mes nelaimingos vyras visi isdavykai :cry: ar ne visi?????????????? :cry:


Paskutinį kartą priminė Anonymous Tre Lie 03, 2013 6:18 pm.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas