Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ant Sau 29, 2013 11:03 am 
labas visiems :) labai daznai skaitau jusu foruma ir stai nusprendziau parasyti nes iskylo problema...padekite....pradejau lytyni gyvenima pries 2-3menesius...malonumo nuo sekso beveik nepatyriu( ir tai lyg normalu) ir skausmo lyg tai irgi.....bet sekso metu, kai mano draugas labai stengiasi as ,atsiprasau, labai noriu i tualeta pasisioti....net nezinau kodel taip yra....po pirmo karto bega skysciai, tokie bespalviai, be kvapo. Ar tai normalu? Labai del to jaudinuosi....is anksto aciu....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Tre Sau 30, 2013 2:14 pm 
Kodel yra normalu, kad negauni nuo sekso malonumo???? seksas kaip tik turi ji suteikti, nes kam jis tada reikalingas?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Pir Vas 04, 2013 2:04 pm 
Na pradzioje malonuma labai retai kas patyria, o del isskyru tai nueik pas gine, tegul paima tepineli ir pasako ar viskas pas tave tvarkoj ar ne. O del to, kad sisiuko nori...As noriu jo po sekso tik tada kai pasiekiu orgazma. Tavo atveju tai jis turbut priksta i slapimo pusle turbut del to ir nori i wc. Tai nieko baisaus, pusles jis nepradurs :mrgreen: o tam kad tu atsipalaiduotum ir pajustum malonuma tai tegul jis tau padaro kuni ir viskas bus gerai ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ant Vas 05, 2013 11:40 am 
sveiki, as cia uzejau ticia, del tos pacios priezasties.
As taip supratau, kad tu skausma vis tiek jauti? Man irgi taip buna, kad tiesiog i toaleta noriu. Bet man taip buna tik vienoje pozoje, sako, kad taip buna kai tu jau tuoj tuoj patyrsi orgazma, bet as taip nemanau.
Man tokia problema: visada jauciu astru skausma kai draugo penis i mane ieina. Net kai esu stipriai susijaudinusi. Del ko taip nutinka-nezinau. Paskuj draugas po turpuciuka ji iveda ir vel viskas gerai. Mylimes kazkuri laika, o paskuj matomai pasidaro sausa labai ir vel prasideda skausmai. Del to mes neturime normaliu lytiniu santykiu. Ir skauda net tada kai ikisu tampona, tai ju apskritau jau nenaudoju. Gal kas zinote kas tai gali buti?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ket Vas 07, 2013 3:09 pm 
Arba pas jus uzdegimas arba ten per sausa ir reikia naudoti lubrikantus, o ne seiles!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2013 3:09 pm 
Merginos o pas mane vat....mylimas partneris....Sekso netruksta.....Jis visas dega, o pas mane niekaip....Tiksliau ne karto dar.....kodel? :(


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 8:36 am 
Tu turbut Ramune tam esi nepasiruosusi....pakentek, viskas bus ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 8:37 am 
Neturi buti zodzio- nepasiruosusi. Kiekvienas zmogus pats kuria savo gyvenima. Ir pries darant zingsti reikia gerai pagalvoti kur jis Jus nuves. VISADA :!: :!: :!:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 8:40 am 
Kazka ne ta tu sneki Lapute. Merigina nera pasiruosusi tam nei moraliskai nei kuniskai. Gal jai metu per mazai. O tu sakai, neturi buti zodzio nepasiruosusi.
Mano dukrai 8metai ir irgi negali buti zodzio nepasiruosusi seksui??????? :D


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skausmas sekso metu
StandartinėParašytas: Tre Bir 19, 2013 12:35 am 
Jeigu mergina tam nepasiruosusi tai nera jai ko uzsiimineti seksu is vis.
Koks gali buti seksas 8 ar 16metu? Vaikai jos dar. Suauge zmones- jie atsako uz savo poelgius. Yra tokiu kurie budami 40metu yra dar vaikai. Bet nera ko lysti i draudziama teritorija, kad nebutu paskuj problemu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas