Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Tre Vas 06, 2013 1:38 pm 
Draugaujame su vaikinu jau metus laiko. Gyvename labai toli vienas nuo kito, todel matomes labai retai, 1karta per puse metu. Seksualinis gyvenimas isvis tragedija-niekada nepatyriau orgazmo ir net nezinau kas cia tokio. Mano vaikinui nelabai patinka tai, kad jis manes nepatenkina, bet kaip nors tai pakeisti ar ka nors padaryti jis nesistengia. Sako, kad tik as vienintele kuriuos jis negali patenkinti, ir tai reiskia, kad problema manyje o ne jame. Iki jo as turejau intymiu santykiu, bet orgazmo kaip ir minejau nepatyriau. Draugas sako, kad jeigu tau nepatinka taip tai pasakyk kaip patiktu kitaip, ka reiketu padaryti. O ka as pasakysiu jeigu nezinau kaip man patiktu? Zodziu as nezinau ka daryti, liudniausia, kad mums tai nutinka labai retai ir tai be jokiu emocija...zodziu jau nezinau ka daryti...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Tre Vas 20, 2013 1:11 pm 
Jusu vaikinas tingi kazka daryti. Pakeiskite ji.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ket Kov 21, 2013 9:23 am 
Cia esme ne tame, kad jis tingi. Jis sutiktu rasti kompromisa, problema tame, kad as negaliu paaiskinti kas man patinka o kas ne. Juk as nezinau kaip man patinka.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ket Kov 21, 2013 9:25 am 
Kaip tai nezino? Juk erogenines zonos pas visus randasi vienodai. Tegu paskaito specialia literatura. Tegul juos stimuliuoja is leto, neskubedamas.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ket Kov 21, 2013 9:29 am 
Pradiniai zaidimai pas mus tesiasi minute, o toliau eina pats procesas. Jeigu tai oralinis seksas tai net is vis liudna....jeigu as nepaprasysiu arba nepakisiu tai jis visai nesujudes. Gal tai tinginiste , bet ka man su tuo daryti? As taip daugiau negaliu....o pyktis su juo nesinori. Gal jis teisus ir cia mano kalte?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ket Kov 21, 2013 9:33 am 
Jo seksas kas puse metu kosmaras.....Jus ka "senute"? Nors kas antra diena. Reikia -pakeisti. Tik laika veltui gaistate. Pasakykite jam be jokiu "zamarocku" tegul jum kunilinga padaro. Tai patinka visiems. Pateksite i roju is karto, o jeigu dar ir taska G stimuliuos tai is vis stoga nuraus. Aisku tam reikia moraliskai pasiruosti, meistriskai viska atlikti. Sia tema intike visko pilna, taigi tiegul pasimoka.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:35 am 
Tame ir problema!!!! As viena karta pati to paprasiau ir nieko nejauciau. veliau dare dar pora kartu bet vel nieko. O del to, kad kas puse metu, tai mes vaziuojame vienas pas kita kaip minimum menesiui. O per ta laika mes mylimes 4-5 kartus ir tai mano iniciativa. Jis sake, kad nemegsta listi i akis, o man atrodo, kad jis tiesiog manes nenori. Nors jis mane itikineja, kad tai netiesa.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:36 am 
o kaip su kitais vaikinais iki jo budavo? Tas pats? kiek tau metu? Ir kiek metu jam?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:37 am 
Jam 20, man 17m. Iki jo turejau vaikinu, bet neesu labai patyrusi. Nu zodziu turejau seksa tik standartinioje pozoje ir viskas. Ir vel gi jokiu jausmu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:53 am 
Tai tu dar visai maza. Tau reakalingas geras bei patyres "kurikas" kuris suzadintu tavo aistra. Laikuj begant viskas susitvarkys. Jeigu nori, kad tai ivyktu greiciau tai pasimylek su 30-35m vyru. Tu labai jauna ir jie ivertins ir kaip reikia viska padarys. O paskuj vel grisi prie savo bendraamziu, aisku tau tai labai rizikinga kadangi tu gali isimyleti ir paskuj lakstysi paskuj ji kaip sunitis. Irgi negerai. Tiesiog is savo patirties zinau, kad tokioms jaunoms merginoms reikalinga ilgesnia preliudija, o kunilingas gali testis netgi 40min. Reikia, kad vyras butu labai kantrus. O su jaunais vyrais taip bu nuolat.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas