Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Pen Vas 08, 2013 12:11 pm 
Zodziu istorija tokia... mes daug kartu issiskyrdavome ir vel susieidavome, kovojau uz ji butent as.... dabar jis mane isimylejo... o man to jau nereikia... man atrode, kad jis buvo kartu su manymi tik del ispudingo sekso, dabar supratau kad ne. Bet mano meile jua beveik isbleso....kaip jus manote skirtis su juo ar ne?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2013 2:52 pm 
Mano nuomone geriau savaitei isvaziuoti arba visai su juo nebendrauti. Jeigu tu juo ilgesis tai viskas aisku ir skyrtis neverta, bet jeigu tau bus be jo gerai tai manau, ir tokiu atveju viskas aisku. Tokia mano nuomone, taigi sekmes.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ket Vas 28, 2013 10:37 am 
Mano irgi tokia pati nuomone buvo kai paskutini karta skyremes. Buvo net labai gera. O dabar as pasiilgstu jo, nors dabar susipikome stipriau.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ket Vas 28, 2013 10:38 am 
As manau, kad jei ilgiesi jo tai kol kas neverta skirtis. Issiskirti visada spesi.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 10:05 am 
as taip supratau, kad jus dabar issiskyrete? Reikia laiko. Man atrodo tau reikia daugiau laiko nei vienos savaites, kad susigaudyti savo jausmuose ir suprasti ar jis tau reikalingas. Jeigu ilgiesi tai manau, kad Jums reikia rasti kitokia iseiti, o nesiskyrti.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:25 am 
Is savo puses galiu pasakyti, kad pats geriausias ir patikimiausias patarejas yra- laikas. Mano istorija buvo labai paini ir sunki- ir as buvau pasimetus, nezinojau kaip mims padeti, ka daryti, ir ta ir ana ismeginome, galvojau,galvojau, kankinausi, pykdavomes, susitaikidavome, vienas kita tik kankinome. o laikas paeme ir viska isdeliojo i savo vietas. Ir galiu pasakyti, kad isdeliojo neblogai :oops: Taigi mano patarimas- palaukti, manau tau reikia atsipalaiduoti, tapti tokiai kokia tu buvai kai jis tave sutiko tai yra daugiau bendrauti su draugais, linksmintis, buti geros nuotaikos. Nu dar kazkas tai paasaus, zodziu kad kuo maziau liktu laiko sedeti vienai ir galvoti. Ir tada po savaites, gal po poros dienu, o gal ir po poros menesiu gyvenimas pats parodys tau problemos sprendimo buda.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 10:09 am 
Aciu labai uz patarymus, bet.....
Mes issiskyreme menesiui....paskuj as jam paskambinau...per si menesi as buvau lb uzsiemus ir beveik apie ji negalvojau. BEVEIK. o jeigu prisimindavau, tai verkdavau. Paskuj parasiau. Ilgai bandziau susitaikyti. Susitaikem...o dabar...stai jis pradejo pats skambinti...o as su juo negaliu kalbeti...pradedu saipytis...saves nekontroliuoju...nerodau iniciativos...atsakyneju nenoriai....lyg tai ilgiuosi o lyg ir ne...as pradedu apie ji galvoti o jis skambina- toks vat vienodas mastymas.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ant Bal 09, 2013 10:11 am 
sveiki visi :)
Jeigu turite galimybe tai siulyciau isvaziuoti prie juros arba i kalnus. Tai labai "praplauna" smegenys. Taip dare daugelis mano pazystamu, tiesiog tai sustatis viska i savo vietas.
Tai tarsi is karto gauni atsakymus i savo klausymus.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ant Geg 28, 2013 11:10 am 
Saulute. Mano tau patarimas. tiesiog reikia ismokti sakyti zmonems ne ir paleisti praeiti jeigu ji tau nereikalinga. kam veltui tiketis kazko. kam buti su zmogum kuris tau nereikalingas. taip sutinku pas jus gal ir buvo viskas ir jis myli tave. taciau pagalvok ar tau reikalinga sita meile? jeigu nereikalinga tai kam su juo buti. isvaziuoti?....mmm jo.....tai ne iseitis, problemos yra tam kad jas spresti. yra toks pasakymas : geriau buti vienai nei su bet kuom. taigi daryk isvadas. ir tiesa paskius linkiu tau laimes!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Skirtis su juo ar ne?
StandartinėParašytas: Ant Geg 28, 2013 11:13 am 
o kodel jis "bet kas?"
labai daznai girdziu : "ne tavo"
kas taip pasake? kas taip nusprende?
vienam ir girtuoklis- kas ko reikia, o kitam ir princas nereikalingas
Reikia isiklausyti ka sako nuojauta ir sirdys :)
todel daryk taip kaip pati ismanai :)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Stevendart ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas