Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 9:47 am 
Seksas moters gyvenime. Sekso nebuvimas ar orgazmo nebuvimas. Jausmai, pojuciai.
Ka gi merginos idomi tema? Diskutuojam


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 9:51 am 
Sveiki, rasau cia pirma karta. As manau, kad nepasitenkinimas seksu bei orgazmo nebuvimas gadina charakteri. Seksas kiekvieno zmogaus gyvenime turi labai didele reiksme o ypac moters. Bendrauju su moterimis ir matau, kad nepasitenkinimas seksu negativiai itakoja charakteri. Taigi su tuo negalima ilgai tempti, todel jeigu nepavyksta sutvarkyti seksualini gyvenima su partneriu reikia ieskoti kito varianto.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 9:53 am 
Sutinku, tai itakoja charakteri. Bet ne del sekso jis gali pablogeti. O del gyvenimo preoritetu nebuvimo. Seksa galima pakeisti sportu, uzsiemimais ir tt...Bet viskas priklauso nuo zmogaus. As niekada neatsigulsiu i lova be jausmu, be meiles, o vien del pasitenkinimo.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 8:35 am 
Asmeniskai man seksas susijes su mylimu zmogumi. As labai aistringa mergina ir seksas man lb patinka, mane galima labai lengvai sujaudinti t.y.porino filmais, nuotraukomis. Bet! jeigu nera vyro kuri as myliu, tai sekso trukumo as nejauciu. Manau vyras man susijes su glamonemis. Paziurekite juk poroje yra lb daug moteru kuriuos nepasitenkina sekso metu. manau tai nuo "nekokybisko"dvasinio bendravimo .


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 8:36 am 
Charakteris koks buvo toks ir lieka. As nuo sekso trukumo diskomforto nejauciu, o nuo artimo bendravimo trukumo jauciu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 8:48 am 
Sutinku su Silva. As net neturedama vyro sekso norejau. Teko masturbuotis, juk nesoksiu i lova pas pirma pasitaikusi. Ir as jauciau butent sekso trukuma, o dvasinio artumo man ir su draugais uztenka ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Šeš Geg 18, 2013 7:41 pm 
as manau, kad saves patenkinimas ranka tai ne tik geras dalykas kai truksta sekso, bet ir sekso metu arba kaip preliudija seksui.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Pen Geg 24, 2013 12:05 pm 
Kai mylimassis menesiui isvaziavo tai as pradejau lankytis baseine. Kiekviena diena plaukiojau po 45min. Kazkaip pratempiau, bet siaip tai seksa sunku kazkuo pakeisti... :(


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Pen Geg 24, 2013 12:07 pm 
Laba, as naujoke :)
Zinote, o juk moteris dar ir serga del sekso trukumo. Tai diagnozoti gali gydytojas, visai idomu butu apie tai paskaityti straipsni. Pas mus Klaipedoje dauguma vyru dirba juroje, o tai nuo puses metu trunka ir daugiau. Kaip moteriai elgtis tokioje situacijoje?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Seksas moters gyvenime
StandartinėParašytas: Pen Geg 24, 2013 12:11 pm 
Silva, tikrai taip. Nuo sekso trukumo ne tik kencia xarakteris bet ir depresija gali prasideti. As turejau tokia problema, as beveik i kiekviena vyra ziurejau kaip i seksualini objekta. Tik masturbacija mane ir isgelbejo. As savo vyrui karta ir pasakiau: " jeigu nenori tureti ragu, tai daugiau laiko skirk savo zmonai".


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas