Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Jauna ir kvaila
StandartinėParašytas: Ant Kov 26, 2013 6:54 pm 
Sveiki, esu keistas žmogutis, matyt paauglystė, nes man dar tik 16m. mane vis persekioja mintys apie seksą (kas gal ir yprasta :D), bet aš net niekada nesu įsimylėjus (Kas jau keisčiau :D), tiesa dabar turiu vaikiną, bet ketinu jį palikti, nes nieko jam nejaučiu ir nemanau, kad tai gali nuvesti prie ko gero. Esmė ta, kad aš net būdama ta gera mergaite kurios pažymiai puikūs, kuri yra aktyvistė ir nuo mažens tas pavyzdys kuriuo mano draugėm mamos prikaišiodavo kodėl tu ne tokia kaip ji? vaikštau į vakarėlius kuriose gan prarandu sveiką protą (Na taip net ir aš išgeriu) ir kartais per daug prisileidžiu vaikinus ir net atrodo kad tikrai galėčiau ir nuklysti ten kur gal ir neverta (tada atrodo kitaip :D). Seniau nuo tokių minčių mane labai atbaidydavo tas faktas, kad mano figūra nelabai kokia, bet dabar matyt dėl dievo duoto mano mokėjimo bendrauti pastebiu, kad patinku daug kam ir tokia kokia esu :). Taip jau yra, kad aš net nemanau kad gailėčiausi jeigu vakarėlyje ir pasimylėčiau su kuo, nes pati nematau tame nieko blogo, bet nepaisant to šito nenoriu ir jaučiuosi tarsi plėšoma į gabalus :D Beja man tie vakarėliai tarsi vienintelis laisvas laikas, kada galiu elgtis kaip elgiuosi, nes taip tai namo grįžtu 6-8 valandą po visų veiklų, papildomų mokymų, dainavimų ir tapymų ir kitko ir elgiuosi tarsi kaip iš kokio filmo idiali turtingų tėvelių dukra (na man kartais ir atrodo mano gyvenimas tarsi filmas, tik tėvai išties galėtų būt turtingesni :D ).

Gal tiesiog kas nors galite patarti kaip man durneliai atsikratyti tų minčių :D ar bent kaip nepasiduoti pagundoms :D ?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Jauna ir kvaila
StandartinėParašytas: Ket Kov 28, 2013 9:53 am 
Matomai tiesiog atejo tas laikas kai tu augi, domiesi seksu, intymiu gyvenimu. Mano manymu tai yra naturalu, kad tu nori sekso. Mano patarimas butu toks: neuzsiiminek seksu su bele kuom. Palauk tokio vaikino su kuriuo tu noretum tai padaryti. Sekso tavo gyvenime patikek bus tikrai daug ( gal net spes jis tau atsibosti :lol: ) bet pirmas kartas turi buti ipatingas


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Jauna ir kvaila
StandartinėParašytas: Pir Bir 03, 2013 12:20 am 
As irgi manau, kad pirmas kartas turetu buti ipatingas. O be to ar tau patinka toks tavo gyvenimas? Tu tiek daug visko darai del saves? Ar del to, kad atrodytum "kaip gera mergyte savo tevu"?


Paskutinį kartą priminė Anonymous Pir Bir 03, 2013 12:20 am.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas