Nuotykis gamtoje su mama

Nu gyvenime savo tikėjausi visko,bet,kad nutiks pirmas nuotykis su mama,net pagalvot negalėjau.. Man nutiko kai buvau 16.. Pagaliau susimasčiau anonimiškam puslapyje apie tai pakalbėti.Viskas prasidėjo,kai mamos darbo kolektyvas pakvietė ją ramiai atšvesti firmos gimtadienio,viskas buvo organizuojamą gamtoje, tai yra šašlykai ,palapinės ir visą kita.. Buvo ir bendraamžių merginu,su kuriom nusprendėm ir mes biški išgerti. Tai nuo stalo paėmėm 0.7 ir aš ir 2 merginos išgėrem,bet nieko neįvyko jos atsisveikino ir išėjo miegoti į savo palapinė.Kadangi mama dar labiau šventė,tai aš pirmas užmigau palapinėje,o ji jau šokius/pokius 4ryto ir islinko į palapine ir prižadino mane.. Buvo ant tiek girta,kad jai net nusirengti neišėjo,tai aš jai padėjau.. Kai numoviau megztini ir džinsus, kažkodėl hurmonai užkilo,bet nieko nedariau.Numoviau ir maike,tai palikau ją miegoti su staniku ir trumpikėm.Kai mama užmigo,man vis visokios keistos mintys į galvą ėjo ir norėjosi kažko .. Taigi prie mamos prisiglaudžiau labiau,maniau kad nieko tokio,jeigu mama miegą ir prabus,apsimesiu,kad ir aš netyčia per miegus pradėjau tesiog judėt.. Prsiglaudžiau,tada man ir pakilo mano pasidižiavimas ,išdrįsau ir nusimoviau trumpikes ir su peniu gloščiau užpakali,buvo malonu bet norėjosi dar ko nors.Norėjosi dar ko nors, tai pasistengiau po biški ją atversti ant nugaros,kad galėčiau palėsti ir kurtinę.Kai atverččiau biški apsimečiau,kad miegu,kad nieko neįtartu,o poto pradėjau glamonėti.Buvo tada gan malonu glosčiau,poto įsidrasinau ir nuėmiau kelnaites.Buvo gan malonu paliesti,o poto ir palaižyti.Laižiau gal kokias 10minučiu,nes buvo gan malonu ir keistą,o poto ir įkišau.Net nesuvokiau,kad man reikėtu prezervatyvo,turbūt tą syk ir man alkoholis paveikė,bet pradėjau po biški vis greičiau judėti,nes labai malonu buvo.Kai dar labiau pradėjau,jau tada buvo ant visko pofik ar ji pabus ar ne.. Ir po kiek laiko ji atsikėle ir žiūri,kad aš ant jos užlipes ir esu viduje jos.Ji jau norėjo nustumti mane,bet aš tuo metu jau nuleidau jai į vidu.. Mama pradėjo nebeverkti,o ašaroti ,pradėjo verkti stipriai ir verktada tyliai,tyliai tą syk pamenu pasakė,ar turi servėtelių? Ar turi kuom nuvalyti? O man po to,buvo ant tiek pofik,kad pasakiau,man pofik ,einu miegot. Atsikėles pamačiau mama miegančia toliau,nežinojau ką daryti,bet po kiek laiko prabudo mama,ir pasakė ,kad pašnekėsim apie tai namuose. Namuose ji man nieko nepasakė,turbūt nenori nieko prisiminti,bet turbūt ir gerai.

9 Responses to “ “Nuotykis gamtoje su mama”

 1. Eleonora sako:

  Aku baru saja terjumpa satu weibtse kad kahwin online kat . Banyak jugak pilihan kad kahwin yang best2 ada kat sana. Layanan diorang memang terbaik.

 2. vidmantas sako:

  siu mama gerai patiko man mama gerai daudas 20 metu

 3. Mantis sako:

  miela istorija ir man patiko ir man tai yra kazkas panasaus nutike

 4. vidas sako:

  karta parejes namo radau mama gerokai isgerusia. ji kazko manes pklause ir atsigule ant sofos,o buvo tik su chalatu.pastebejau kad po chalatu daugiau nieko nera.ji kazkaip pasimuiste ir chalatas vos neatsisege. kai pamaciau jos juoda apzelusi tarpukoji mano bybis tapo kaip kuolas.iskart kilo mintis isdulkinti ja .priejas pradejau glostyti jos slaunis ir ranka pati slinko vis auksciau.ji dar labiau praskete kojas ir as jau nesusilaikiau greitai issitraukiau savo stovinti kuola irvisa sukisau mamai .ji dejavo,aimanavo is malonumo.kai baigiau mama jau vos neiegojo po atsipalaidavimo.tai buvo sauniausias seksas.dabar retokai bet kartas nuo karto dar vis padulkinusavo mama ypac kai ji buna po gramo tai pati ant bybio lipa

 5. hansas sako:

  koks nevykelei tik fantazuoja, o as istikruju taip dariau nuo trylikos su mana man 27 dabar. mano mama turi du vaikucius nuo manes pirmas kai buvo man keturiolika o antras dvidesim ir nesigailiu as nors jau vedes esu bet gyvenam pas mama ir kartais dar pasimylime, zmona zino tai mama pasake, as pagalvojau kad iseis, bet pasiliko, nes ir ji turejo dukrele nuo tevo gyvenam ir sutariaim visi kartais suguliam visi trys nuogi

 6. Anonimas sako:

  Pydarai

 7. Ricardas sako:

  Pe 30 5 lp

 8. Steve sako:

  Hi There,

  Our company creates custom engaging animated presentation videos for businesses like yours to help increase your online exposures.

  Animated presentation videos help companies explain their products or services more efficiently to potential customers.

  Potential customers engage more when there’s a video presentation, most of us would rather watch a video that explains a product or a service than to read the content of a website to know what the offer is.

  I’m interested in creating an animated presentation video for your company to help increase your online exposure!

  Please reply back to this message and I will send you some of our animated video samples so you can see what I can do to help your business grow this year.

  Thank you,
  Steve S

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.