Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Pen Lap 30, 2012 10:57 am 
Mane paliko mylimas žmogus ir paliko, mano manymu, ziauriai....Tiesiog dingo, o apie tai kad mes issisryreme suzinojau is jo draugu.
nusprendziau nuvaziuoti pas ji ir pasikalbeti....Bet jis pasake, kad jausmai isbleso, jis manes nemyli( as tai jauciau,tai tesesi kazkuri laika, bet nenorejau to pripazinti ir stengiausi ji pateisinti). kai paklausiau kodel man apie tai nepasake, isgirdau, kad jis bijojo mano asaru ir isteriju. Bet visgi asaras jis pamate, nes pradejau verkti, pasakiau, kad ji myliu. Man atrode, kad suradau TA vieninteli, buvau tokia laiminga.....Negaliu su tuo susitaikyti....nuolat verkiu....nezinau ka daryti.....pastoviai galvoju apie ji......nezinau kaip be jo gyventi toliau......


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Ant Gru 04, 2012 2:33 pm 
Nors tai ir banalu bet laikas isgydis...taip ir yra. Ne tu viena taip jautiesi, daug zmoniu tai isgyveno ir kaip matai gyvena toliau. Gyvenk toliau, pabandyk sutvarkyti savo gyvenima, surask nauja vaikina, o del vieno taip neselvartauk. Vyru dar turesi simtus ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Tre Gru 05, 2012 12:33 pm 
As zinau, kad tai praeis ir kad laikas gydo.....Bet dabar atrodo, kad skaudes amzinai....As zinau, kad reikia tai isgyventi ir surasti koki nors uzsiemima, as tukstanti kartu ta pati sakiau savo draugems.....O pati jokiu patarimu neklausau, ne valgau, ne miegu......Vis giliau ir giliau uzsidarau savyje.....Ne noriu su niekuom bendrauti.....Visada maniau, kad as stipri, o pasirodo, kad esu skuduras...............


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Pen Gru 07, 2012 1:14 pm 
Tu ne skuduras, tai normali zmogiska reakcija, ir taip praeis, tiesiog reikia laiko. As zinau, kad tau dabar labai sunku, bet tai reikia isgyventi. As suprantu, kad tavo savymeile yra uzgauta, bet tu jokiu budu neuzsidarynek savyje. Gerai viska apsvarstik, greitai tu suprasi, kad cia buvo tiesiog ne tavo zmogus. :)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Ant Gru 11, 2012 9:05 am 
Dabar Jums beprasmiska kazka sakyti, Jus vistiek neklausysite jokiu patarimu. Pades tiktai laikas. Musu psichika ( gerai kad butent tokia ji yra), viena diena leis Jums suprasti, kad neverta visa likusi gyvenima asaroti. Jus suprasite, kad Jusu laukia tukstanciai vyru kurie verti Jusu demesio, o Jums beliks tik apsidairyti ir pasirinkti tinkama :)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Tre Gru 12, 2012 9:46 am 
Ka galima pasakyti.....labai liudna....Isivaizduoju kaip tau skaudu. Sutinku su Baronu, laikas gydo... Pasistenkite kuo nors uzsiimti, man tokiais atvejais padeda darbas.... Pasistenkite kuo maziau buti vienai, susitikinekite su draugais, bukite tarp zmoniu. Tikiuosi, kad tavo ateitis bus laiminga ir tu rasi tinkama zmogu....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 9:42 am 
Aciu visiems uz gerus zodzius. Tiesiog tai ivyko labai netiketai ir nuo to dar sunkiau. Kaltinu save...turbut elgiausi kazkaip blogai....Jis labai lengvai mane uzkariavo ir as atidaviau jam savo kuna ir siela ir jis turbut per lengvai visa tai gavo....Dabar as suprantu, kad jis visai nebijojo manes prarasti. Ne noriu apie tai galvoti ir gailetis saves, bet vis tiek galvoju ir gailiuosi....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Tre Sau 30, 2013 2:33 pm 
Taip as tave suprantu...Mano atvejis buvo dar blogesnis....Taip pat isejo be jokio paaiskinimo, o dar pas 40mete moteri. Geriausias gydytojas tai laikas. Taigi laikykis...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2013 3:18 pm 
Taip turbut dauguma zmoniu tai patyre....ir as irgi. Bet as vietoj to, kad sedeti ir verkti pradejau tvarkyti savo isvaizda. Stipriai sukudau, pakeiciau stiliu. Meciau rukyti. Galiausiai jis grizo ir man pasipirso. Tik man to jau nereikejo. As nei minutes nesigailejau, kad mes issiskyreme, taigi laikykis ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: paliko mylimas žmogus. kaip su tuo susitaikyti jeigu myli?
StandartinėParašytas: Ant Vas 05, 2013 10:51 am 
Tokioje situacijoje niekas jums nepades, as sutinku, kad laikas tik isgydys jusu sirdi. Mano situacija buvo dar blogesne: mes susipazinome kai man buvo 15m., jis buvo pas mane pirmas ( dabar gailiuosi), mes draugavome 3metus., paskutinius 1.5metu jis gyveno su kita ir kartais atvaziuodavo pas mane. Galiausiai jis isejo, bet iseidinejo labai ilgai nes apie puse metu negalejo niekaip nuspresti kuri is musu jam labiau reikalinga, galiausiai pasirinko ja( beje ji buvo jo drauge nuo pat vaikystes, ir buvo jam kaip sese-cia jo zodziai). As padariau viska kad ji susigrazinti, bet va jau praejo laikas ir viskas pasibaige. Taigi laikas gydo ;) sekmes


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: ThomasGub ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas