After party

Merginų pirmas kartas

Čia toli gražu ne romantiška istorija. Tiesiog laikas ir man pasipasakot…

Esu gana pastebimas žmogus. Dažnai lankausi vakarėliuose, naktiniuose klubuose. Nevengiu bendrauti su vaikinais, tačiau nuo rimtų santykių bėgu, kaip velnias nuo kryžiaus. Turbut todėl esu užsivedusi sąsiuvinuką, kuriame užsirašau prisiminumus apie vaikinus su kuriais teko „laižytis“. Sąrašas netrumpas. 56. Kai kurių gatvėje neprisiminčiau, kai kurie tokie šlykštūs, kad net gėda prisiminti. Sutinku, aš kekšė. Tačiau niekada neėjau „iki galo“ kol…

Turbūt kaip ir visas merginas, mane traukė blogiukai. Kai klube mane užkalbino JIS, nebevaidinau pasikėlusios, kaip dažnai darydavau. Jis buvo pora metų vyresnis, baigęs mano mokyklą ir labai pavojingas. Pati tai žinojau, o ir draugės perspėjo. Nerūpėjo. Turėjau patirties kaip kalbėti su tokiais kaip jis. Deja, neturėjau patirties kaip kalbet su JUO. Patusinus klube mes nuvažiavome į „afterparty“. Juose dalyvauju gana dažnai, todėl nebijojau. Alkoholis, žolytė, ratukai… Ne pirmą kartą taip tusinau… Tikiuosi paskutinį.

Kaip tai įvyko? Gulėjome lovoje, bučiavomės ir staiga pajutau, kad šitam žmogui aš negaliu pasakyti NE. Ne todėl, kad norėčiau mylėtis su juo, tiesiog aš jo bijojau. Pati nesupratau iš kur ta baimė, nes šiaip jau esu pakankamai drąsi. Man tai buvo pirmas kartas, tačiau nesivarginau jam to pasakyti. Aš buvusi gimnastė ir ginekologė mane jau buvo perspėjusi, kad nejusiu nei skausmo, nei kraujo bus. Mes mylėjomės. Nejaučiau malonumo, nejaučiau šleikštulio. Nejaučiau tam žmogui nieko. Kai viskas baigėsi tiesiog atsistojau, apsirengiau ir nusišypsojusi jam išėjau. Išsikviečiau taksi ir parvažiavau namo.

Išmiegojau 15 valandų ir pabudusi įtikinau save, kad nieko blogo nepadariau. Kalbos apie tai, kas tą naktį įvyko, nepasklido. Vėliau mes susitikome, tik aš daugiau nesutikau važiuoti su juo. Nenorėjau buti jo „kekšyte“…

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.