Pirmas kartas su mama

Vaikinų pirmas kartas

Mano pirmas kartas man buvo labai keistas ir netikėtas, nes mano pirmas kartas buvo su mama. Vieną dieną per žiemos atostogas pas mane nieko nebuvo, taigi sugalvojau pasikviesti į namus savo draugę.  Ji man ir kaimyne (14 metų,  8-oke) į namus pažiūrėt filmo, ją nugirdit ir bent pasiglamonėt. Buvau pasiruošęs: nusipirkau šampano ir prezervatyvų dėl viso pikto. Paskambinau į jos namus (tuo metu dauguma žmonių naudojosi laidiniais telefonais) pakviesti užeiti. Atsiliepė jos mama, bet aš to nesupratau, nes balsas buvo labai panašus. Prikalbėjau daug meilių žodelių ir mano draugės mama kažkodėl sutiko ateiti į svečius (gal iš seniau jautė simpatiją man).

Taigi, buvo maždaug  15h ir ji atėjo. Aš labai nustebau ir susigėdau, nes tikėjausi sulaukti savo draugės, o ne jos motinos (tada dar nežinojau, kad man bus pirmas kartas su mama). Tačiau ji buvo išsipuošus ir atrodė labai gražiai. Tik iš mandagumo ją pakviečiau užeiti. Draugės mama galvojo, kad viskas paruošta dėl jos, o aš nenorėjau jos įskaudinti ir nežinojau kaip pasakyti, kad laukiau ne jos.

Taigi, mes žiūrėjom filmą ir gėrėm šampaną, aš stengiausi gert mažiau, kad ji išgertų daugiau. Kai baigėsi šampanas įgavau daugiau drąsos ir kaimynės mama pradėjo patikti. Aš dar mums abiem įpyliau po 50 gramų viskio, aš jei sakiau: -Čia už mūsų artimesnę pažintį.

Vėliau mes susiglaudėm ir apsikabinom. Tada ji atsisėdo man ant kelių priešais mane ir mes pradėjom glamonėtis, mes glamonėjomės gal puse valandos, gal daugiau. Man buvo labai keista, bet alkoholis daro savo. Užkaitau, man pasistoji ir buvo labai malonu, bet norėjosi daugiau. Taigi, aš nusirengiau maikę. Tada mes nurangėm vienas kitą. Aš šiek tiek bijojau, bet iš jos akių matėsi, kad ji manęs labai geidžia ir nekantravo. Kai aš į ja įėjau, man buvo labai geras jausmas.

Viskas, tai įvyko, pirmas kartas su mama… Kai mes baigėm ji nuėjo parūkyti, po to pagulėjom gal valanda lovoj ir prižadėjom vienas kitam, kad tai niekad nepasikartos ir niekam apie tai nepapasakosim. Tai bus mūsų mažytė paslaptis.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.