Pirmas kartas su kaimynu

Merginų pirmas kartas

Sveiki, norėčiau papasakoti savo istoriją. Tai va, turėjau aš kaimyną.Jį nuo pat mažens buvau įsimylėjusi iki ausų. Viena vakarą kaip ir visada mes susitikome pas jį žiūrėti filmo.Filmas buvo ne apie seksą.Ir tiesiog filmo eigoje jis mane apsikabino ir pasakė, kad labai senei jau jis mane myli :) Aš nusišypsojau ir jis suprato jos aš taip pat. Ir net nepastebėjau kaip pradėjom bučiuotis, nusirenginėti, glamonėtis.Likome be drabužių.Bučiavomės.Tada jis manęs paklausė ar tikrai to noriu, pasakiau turbūt. Jis užsidėjo
apsaugą ir lėtai įėjo į mene.Man labai skaudėjo, nepastebėjau kaip ištryško ašara jis ją nuvalė ir pasakė jog galim baigti jei labai skauda.Aš pasakiau kad ištversiu :( Tad praėjo tas veriantis skausmas ir jis pradėjo judėti greičiau, baigė į servetėlę.(mes nelaižėme intymių vietų, nes aš buvau kažkada jam sakius jog man tai bjauru)Paskui atsigulėme ir jis paprašė likti nakvoti, aš paskambinau mamai ir pasakiau, kad liksiu pas jį nakvoti, mama niekada nepreištaravo, nes galvojo jog mes tik BFF. Atsigulę kalbėjome apie tai, jis sakė, kad kai aš verkiau jis jautėsi tikras pašlemėkas. Ryte išėjau namo. Beje kai tai padarėme man buvo penkioliką, o jam septynioliką.
Dabar man aštuonioliką ir mes vis dar kartu :)

2 Responses to “ “Pirmas kartas su kaimynu”

  1. Anonimas sako:

  2. bi is sako:

    ..o tai kas tai apsaugai atsitiko, a suplyso nuo krusimo, kad turejo ant ser eteles pabaigt?????
    Fantazuotoja;-).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.