Analinės sekso istorijos

Uncategorized

Tabu ar ne? Analinis seksas jau daugelį amžių kelia susidomėjimą ir pasipiktinimą vienu metu. Visgi XXI amžiuje pradedame pastebėti tendenciją, kai analiniais malonumais užsiimantys žmonės smerkiami vis mažiau. Dabar tokią intymią sueities rūšį rekomenduojama išbandyti. Vieni tą siūlo padaryti dėl patirties gausos, kiti – dėl malonumo. Kad ir kokia to priežastis, tai tikrai gali ir dažniausiai būna – smagu ir karšta. Štai keletas istorijų apie analinį seksą. Patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės ?

Pirmas kartas

Ilgai apie tai svajojau, o jis karts nuo karto irgi užsimindavo, kad to norėtų. Deja, ilgai bijojau, nes dar mokykloje viena mano draugė tai darė su savo vaikinu ir iš jos atsimenu tik tai, kad jai skaudėjo. Vyras kartais pažaisdavo su mano skylute lovoje, truputėlį net įkišdavo ten pirštą, bet analinio sekso niekad nebandėme. Artėjo Valentino diena ir aš pasiryžau savo išrinktajam padovanoti tai, ko jis tikrai nepamirš – analinę mano nekaltybę. Ėmiau daug domėtis ir internete skaitinėti kaip tą geriau atlikti. Paskaičiau, kad svarbiausia – praktika bei pasiruošimas. Likus mėnesiui iki Valentino dienos ėmiau „treniruotis“.
Internete įvedžiau paieškas prekės suaugusiems bei sekso žaislai ir atsidūriau didelėje parduotuvėje, kur jaučiausi kaip vaikas tarp saldainių. Mane domino viskas, ir dideli sekso žaislai apie kurių veikimą nieko neišmaniau, ir mažučiai analiniai kamuoliukai. Užsisakiau kaištį, daug lubrikanto ir kamuoliukus. Tik išpakavusi nubėgau ruoštis. Apsiprausiau ir švelniai užsitepusi lubrikanto po truputėlį ėmiau kišti du pirštukus. Jausmas buvo keistas, bet po keliolikos sekundžių man tai ėmė patikti. Tą pačią dieną perėjau prie kamuoliukų ir su jais žaidžiau didžiąją dalį laiko. Visą laiką tai darydama įsivaizdavau kaip jis įeis į mane ir man bus labai gera. Negalvojau apie kažkokius neigiamus dalykus, nes nenorėjau išsiblaškyti.
Išaušo lemtinga Valentino diena. Nesibaiminau, kad jis ją pamirš, nes praėjusiais metais jis mane labai gražiai pasveikino, todėl buvau pasiruošusi šiais metais pasirūpinti juo. Iš pat ryto jis vėlavo, bet neketinau jo taip greitai paleisti ? Šiek tiek užėmiau rytinį jo laiką ir tada išlydėjau į darbą. Dienos eigoje vis erzinau jį pikantiškomis žinutėmis, kol nebeapsikentęs jis man parašė, kad iš darbo pasiprašys anksčiau, nes viskas apie ką galvoja – mano kūnas. Tyčia jam neatsakiau ir palikau peržiūrėtą žinutę. Jaučiau, kad jis eina iš proto, tai tik dėl paskatinamųjų priežasčių nusiunčiau jam savo užpakaliuko nuotrauką su blizgančiu kaiščiu ir parašiau, kad jo laukia staigmena. Peržiūrėjęs žinutę jis tikrai labai greit atsidūrė namuose. Jį pasitikau pasikvepinusi, su aukštakulniais ir seksualiausiais apatiniais. Buvau truputį dominuojanti ir priverčiau jį gultis. Nurengiau ir patenkinau jį burnyte, tada liepiau tą patį padaryti man, jeigu jis norės gauti dovaną. Niekada nesu mačiusi jo tokio įsijautusio. Mačiau kaip jis nori mano skylutės, todėl negaišinau ir sakiau, kad pasiimtų to, ko nori. Nors įprastai mano vyras lovoje yra ganėtinai grubus, tą sykį jis buvo labai švelnus, net stebėjausi. Vos įėjęs į mano užpakaliuką jis elgėsi labai maloniai, o man visiškai neskaudėjo. Praktika tikrai pasiteisino. Šiek tiek džiaugiausi, nes jis baigė gana greit, tačiau vakare vėl tai pakartojome. Jis padėkojo už nuostabią dovaną ir labai džiaugsmingai užbaigėme vakarą su taure šampano ?

Nenorėjau, kad jis sustotų

Mano meilužis – 9 metais vyresnis už mane. Jis vedęs. Nesmerkite manęs, bet ir jo, ir mano santuoka nėra rožėmis klota. Su savo vyru skiriuosi ir taikausi beveik kas du metus, o jo moteris beveik nebūna namuose. Na, bet mes daug apie tai nekalbame, daugiau dėmesio skiriame kūniškiems malonumams. Šiaip vadinčiau save „išdykusia“ arba net „išvtirkusia“. Sekse esu bandžiusi beveik viską. Grupiniai, seksas viešoje vietoje, seksas su jaunesniais, vyresniais, svingas ir kitos slapčiausios fantazijos. Tačiau per 37-rius metus supratau, kad sekse geriau pastovus partneris, su kuriuo norisi viską išbandyti, o ne daugybė skirtingų partnerių. Šis mano meilužis buvo kitoks nei visi kiti mano vyrai. Jis buvo tylus, labai labai diskretiškas, kartais buvo galima pamanyti, kad jis labai drovus ir net šiek tiek keistas. Bet. Lovoje jis pavirsdavo į žvėrį. Mano santuokoje seksas nunyko kaip grubumai nuo akmenuko, skalaujamo jūroje. Liūdėjau, nesupratau ko trūksta, nežinojau kas man negerai. Tačiau viename gimtadienyje atsitiktinai susipažinau su šiuo vyriškiu. Aukštas, puikios figūros, labai gražios šypsenos ir lūpų, jis iškart rodė man dėmesį. Matyt buvau visai to išsiilgusi, nes man pakako 2 dienų susirašinėjimo žinutėmis, kad pasidulkinčiau su juo mašinoje. Ėmėme susitikinėti. Iš visų mūsų susitikimų man išsiskiria pastarasis, kada mes pirmą kartą tai padarėme analiniu būdu. Glamonėjomės duše kaip du paaugliai kai jis pasižiūrėjo į mane ir pasakė, ką man padarys. Negalėjau patikėti jo žodžiais, bet norėjau pamatyti kaip tai baigsis. Jis paėmė ir mane tiesiog nunešė ant viešbučio kambario lovos. Jis buvo šiurkštus, bet aistringas. Apvertęs mane ant pilvo paguldė ir grubiai įėjo į mano skylutę. Aimanavau ir dejavau, tačiau viduje mano vidinė „aš“ tiesiog klykė iš laimės. Maldavau jo, kad nesustotų. Jis manęs klausė ir ilgai tai darėme. Nė kart nebuvau patyrusi šlapio orgazmo vien analinio sekso metu. Tąsyk jį patyriau. Du kartus. Namo grįžau laiminga ir nė kiek nebesigraužiau, kad mano vyras nieko nežino. Kai kurie dalykai geriausi, kada lieka paslaptyje.

Inspektorė

Dirbu valstybinį darbą, kuriame svarbu graži apranga, pasitempimas, šypsena, visos kitos biurokratiškos nesąmonės. Čia ariu jau 9-i metai, man gana neblogai sekasi. Kitais metais turėčiau perimti departamento vadovavimą iš buvusio viršininko, kuris išeina dirbti į privatų sektorių. Kas nemalonu ir erzina valstybiniame darbe – netikėti patikrinimai/inspekcijos. Tai visada būna plaukus susilaižiusių avinų banda, kurie daro viską, kad tave pakištų ir rastų prie ko prisikabinti. Šį sykį atvyko finansų apskaita. Tai buvo tik viena dama ir, o viešpatie, ji buvo tiesiog pribloškianti. Šiek tiek raudoną atspalvį turinčiais tiesiais plaukais, pailgo veido, su akiniais, griežtų formų, gana provokuojančiai aptemptu kostiumėliu, aukštakulniais ir sijonu vos vos aukščiau kelių. Negalėjau tuo patikėti. Be abejonės, valstybinėje įstaigoje turi laikytis etiketo, o dar visų tų prievartavimo ir priekabiavimo skandalų apsuptyje nebūčiau leidęs jokiai „putytei“ manęs nutempti žemyn. Bet ši moteris buvo kitokia. Jos aksominis balsas ir šypsena mane pakerėjo nuo pirmos sekundės ir pastebėjau, kad iš savo kabineto į ją užsižiūrėdavau kas kokias 20 sekundžių. Kadangi jai buvo suteiktas kabinetas tiesiai priešais manąjį, negalėjau susikoncentruoti. Neįsimylėjau jos, bet labai norėjau ją išdulkinti. Neseniai išsiskyriau su savo sužadėtine, norėjau tiesiog „pamatyti“ pasaulio, pamylėti gražias ir karštas moteris, be jokių įsipareigojimų. Be abejonės esu suskis ir prieiti užkalbinti net neišdrįsau, tačiau ji čia turėjo būti visą savaitę, todėl galvojau, kad man tai padaryti pavyks. Sukaupdavau drąsą beveik kiekvieną popietę, bet ji išgaruodavo kiekvieną kartą atsistojus nuo kėdės. Pasiteisinimai, kodėl „tai padarysiu rytoj“ – liejosi laisvai. Atėjo ketvirtadienis ir pagaliau išlemenau jai porą žodžių. Pasiūliau atnešti kavos. Ji norėjo arbatos. Ramunėlių. Po velnių, kas čia geria ramunėlių arbatą? Kaip tikras pamišėlis nubėgau į pirmame aukšte esantį kioską ir jie neturėjo ramunėlių arbatos, todėl perklausiau kolegių. Jos turėjo. Padariau jai ramunėlių arbatą ir atnešęs gal 2 minutes pleptelėjau apie orą, reikalus. Visą laiką mintyse sukosi tik tas vaizdas kaip aš, paėmęs ją už plaukų stipriai dulkinu ant to pačio stalo, ant kurio taip nerūpestingai garuoja karšta ramunėlių arbata. Kažką jai pasakiau ir ji nusijuokė, bet pasakė, kad turi daug darbo. Mane išlydėjo šypsena. Kerinti balta šypsena, ir šiek tiek virš akinių žvelgiančios akys. Sėdėjau savo kabinete toliau ir mano žvilgsnių intervalas padažnėjo iki 10 sekundžių. Deja, šįsyk buvau pagautas ją stebint. Ne vieną, ne du, bet gal keturis kartus. Galų gale išraudonavau ir ji ėmė juoktis. Po darbo valandų ji atėjo į mano kabinetą ir vėl trumpai pleptelėjome. Apsikeitėme telefono numeriais. Ji man pasakė, kad penktadienį baigia savo darbą čia.

Penktadienį ją mačiau kabinete tik pusdienį, likusį pusdienį ji bendravo su vadovu, aptarinėjo rezultatus. Sutapimas ar ne, bet dirbau ties tokiu projektu, kuris reikalavo daugybės viršvalandžių. Penktadienį darbe likau vienas. Bent jau taip galvojau iki kol iš vadovo kabineto išmarširavo inspektorė. Ji pamatė mane, nusišypsojo ir nuėjo į kabinetą priešais susikrauti daiktų. Palydėjau ją šypsena ir galvoju, kad esu per daug bailys išpildyti savo fantaziją. Staiga mano telefonas suvibravo. Tai buvo žinutė iš tos pačios moters. „Matau, kaip į mane žiūri“. Taip ir padariau. Ji stovėjo prie kabineto lango. Akys žaižaravo, žvilgsnis buvo tiesus, tarsi smelkiantis kiaurai, bet be galo aistringas. Nusijuokiau ir ji pamojo man pirštu. Atėjau į jos kabinetą ir ji pakartojo – „Matau, kaip į mane žiūri. Žinau, ko nori.“. Pradėjome bučiuotis, bet staiga kažkoks nelemtas varikliukas manyje užsikūrė ir nustūmiau ją į šalį. Sakau, kad nenoriu nemalonumų dėl to, stengiuosi išlikti profesionalus. Tačiau ji sakė, kad aš jai irgi kritau į akį, kad ji nori manęs. Mano rankos tiesiog drebėjo, nežinojau ką daryti. Tačiau jos įtikinėjimo įgūdžiai buvo tiesiog nepriekaištingi: „Noriu, kad padarytum mane ant stalo. Į užpakalį.“. Ji viską darė kaip profesionalė. Kūno plastika, judesiai, technika – viskas buvo nepriekaištinga. Galėjome šiek tiek atsipalaiduoti, nes patalpose nebuvo nė gyvos dvasios. Tiesa pasakius analinis su ja buvo ypatingas. Viskas įvyko taip sklandžiai ir paprastai, kad likau nustebęs ir apšalęs. Deja į mano vėlesnes žinutes ji taip ir nebeatsakė. Nors rodos kartą mačiau ją parduotuvėje mieste, bet ji dingo tarp lentynų, kaip miražas. Kartais ir dabar susimąstau ar viskas buvo tikra, ar tiesiog mano nuovargio ir fantazijų padarinys.

4 Responses to “ “Analinės sekso istorijos”

 1. Jonas sako:

  Daugiau istoriju papasakok :)

 2. kelmas sako:

  daugiau istoriju talpinkit nes puslapis visai mires tapo

 3. nezinomas sako:

  keisti jus porno zmones as cia jieskojau kur lankyti karate

 4. sex pazintys sako:

  geras, tokios neišgalvosi jau tikrai, kelia ūpą istorija :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.