Pirmas kartas su kaimyne

Vaikinų pirmas kartas

Gyvenau kaškada Šeškines raj, Pats esu Ramas. Žodžiu tema tokia, kaip visuomet atsikeliu ryte. Budamas 16 metu, ir kaip visada varau i virtuve. Gal kavos ar arbatos atsigert. Tik i virtuve užejas skambutis tekefona, skambina vienmete kaimine Jūrate.
Labas rytas Ramai gal rūkyt turi, taip turiu. Na ir aš pas ja jau bute aštuntam aukšte. Virtuvei geriam kava rūkom, ir Jūrate pasiulo likerio prie kavos. Taip be gurkšnodami kava su likeriuku, kaip aš pamatau pats nustebes. Kad ji tik su chalateliu, o po juo daugiau nieko nera. Nes jei pasilenkus prisidengt cigarete aš pamatau jos gražias stangrias krūtis. Ji atsisedus manes paklausia kas nemates tipo krutu. Na atsakiau kad butent jos tokias gražias ne nemačiau. Galiu parodyt sako, aš sakau butu malonu. Priejusi prie manes sedinčio ant taburetes, ji atsiriša chalata ir ji atskleidžia. Kur pamatau jos krūtis gražias ir sultingas. Nespejau net žodžio ištart ji man sako ar nori jas pabučiuot. Aš net ne atsakydamas jei , ja prisitraukiu prie saves. Imu bučuoti jos krūtis laižau jos jau kietus spenelius. Pats atsistoju ir pajaučiu kai maniškis pas mane jau stovi. Aišku nieko ne laukes pradedu su ja glamonetis virtuvei. Bučioju jos lupas isisiurbiau net jos liežuvi. Taip be bučiuodamas ja net pats ne pastebejau kaip aš ja už kėliau  ant stalo. Taip besiglamonėdami vienas kita nurengėm. Bučiavau jos krūtis, laižiau jos spenelius. Paemes jos halata užmęčiau ji ant stalo.
Vel bučiuoju jos krūtine ir bebučiuodamas jos pilvą, pajaučiu kai jos ranka. Spaudžia mano galva žemyn. Taip aš pakliunu pas ja tarp koju. Jausmas buvo net nežinau kas ir ka aš čia veikiu. Nuo ko pradet ir kuo užbaigt. Bučiavau jos tas saldžias lupas. Liežuvis momentais atsirazdavo ir tarpju. Kol ji vel nepaeme viena ranka mano galva, ir taip pasakydama kad tai čia. Aš butent supratau kad tai ir yra ta vieta. Taip liežuviu glamonedamas jos klitoriuka. Ji isijaudrino ir jos kviepavimas ir judesiai mane dar smarkiau užvedinejo. Kol staiga jaučiu kad ji tirpsta, ir pačiam net taip gera  pasidare. Kad ten klupedamas ir darydamas jei oralini taip sakykim, čiut nebaigiau. Suprates kad ji penerusi i orgazma aš atsitojau . Norejau ilist i ja bet pamatau kad ji dar orgazme.
Kad ja net drebuliukai apeme. Nieko nelaugdamas aš isiskverbiu i jos gilumas. Taip be judedamas ir be similedami, ji sededama ant stalo ir kojom mane apžergusi. Prisitrauke prie mano asies, kaška man sumurma. Aišku aš visam malonume pats, nieko nesupratau ka ji pasake. Bet tik ji patraukia mane nuo saves, ir matau kad ji pati priklupusi. Ir aišku pajaučiu kad maniškis jau pas ja burnoj. Ji laižė čiulpe maniški kai aš jaučiu kad veržiasi pas mane vulkanas. O man norisi jei vis giliau ir dar giliau. Aišku speju ištraukti jei iš burnos ir vulkanas išsiveržia. Išsiveržia aišku tarp jos krutu, bet ji su savo tais kietais papais taip ji buvo suspaudusi.
Kad iki dabar negaliu to pamiršt. O pamiršt viso to musu pirmo karto. Tai dar ir dabar visa ta atsimenu, ir aišku to norečiau nes įspūdis buvo nerealus. Ir tai buvo meiles istorija kurios iki šiol negaliu pamiršti.

One Response to “ “Pirmas kartas su kaimyne”

  1. maze123 sako:

    As turejau santykiu su savo busimo vyro tevu.Gal pas kokia panasi situacija buvo parasyk man.

    pantera222@tutanota.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.