Draugai

Merginų pirmas kartas, Top

Viskas prasidėjo vasaros pradžioje (dar kol šilti orai buvo). Mes nebuvome pora, tiesiog labai geri draugai nuo senu laiku. Ir jis man niekada labai nepatiko. Kalbėdavome apie viską, vienas kitu pasitikėjom. Na ir jis pusei vasaros išvažiavo į užsieni (mano draugas). Labai jo pasiilgau, buvo šiek tiek liudna kai jo nebuvo šalia, bet atėjo ta diena kai jis grįžo… Iškart jam paskambinau ir paklausiau: Tai kada lauk ? :D Na jis aišku atsakė, kad rytoj. Atėjo ir lauktasis rytojus. Mes susitikome, iškart jį apkabinau kiek galėdama stipriau, jis net nustebo kaip jo išsilgau. Beje man net lauktuviu parvežė :)) Taigi labai daug kalbėjome, jis pasakojo savo įspudžius ir tt.. Taip buvo smagu kartu, kad net nepastebėjome kaip atėjo vakaras, jis mane palydėjo namo ir taip išsiskyrėme.

Kitą dieną jis pats pasiulė susitikti, aišku aš neatsisakiau. Vėl tas pats šnekėjomės ir atėjo pavakariai. Jis pasakė, kad pas ji iki rytojaus pietu nieko nėra namie ir gal norėčiau pas ji ateiti filmą pažiurėti ? Žinoma ! Paskui nuėjome į parduotuve nusipirkome vyno ir ledu. Atėjome pas ji įsijungėme filmą ir sau žiurėjome. Buvau labai patogiai į ji atsirėmus, o jis mane viena ranka apkabine… Staiga jis mane labai, labai nedrąsiai pabučiavo į kaktą. Aš paklausiau kas čia per gestai ? Jis pasakė draugiškumo :D viskas atrodė labai juokais. Bet jis dar kartą mane pabučavio ir pasakė jog mane myli, aš pasakiau kaip suprasti ? Jis labai nedrąsiai pasakė, kad norėtu buti daugiau nei draugais, aš labai pasimečiau :? Širdis sakė lyg ir taip, bet protas sakė ne juk mes tik draugai… Ir tada jis mane pradėjo bučiuoti į lupas. Buvau laibai pasimetus, bet niekaip negalėjau atsispirti :o Po truputi pradėjome glamonėtis, abu užsidegėme, tada jau supratau, kad šianakt tai bus :) Ištikro per daug nepergyvenau, kadangi jis buvo mano geriausias draugas kurį jau pažinojau ilgus metus ir galėjau pasitikėti. Jis labai tyliai sušnibždėjo ar noriu tai padaryti ? Aš minutėle luktelėjau ir nusišypsojau tai buvo tegiamas gestas jam :)) Jis išbučiavo visus mano kuno kraštelius, buvo taip gera buti jo glėbyje. Net nepastebėjau kaip buvau nuogut nuogutėlė :D Man nei skaudėjo, nei ką, buvo taip gerą… Abu labai įsijautėme ir net suklykiau iš malonumo, tada oi atsiprašau :/ Jis pasakė viskas gerai :))

Po visko dar ilgai gulėjome ir bučiavomė, baigėme gerti vyną… Nuo to laiko mes pora, jis manim labai rupinasi ir saugo :) Myliu ji už viską labiau :)
Atsiprašau už klaidas :))

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.