Nepadorus mano pirmas kartas

Merginų pirmas kartas

Sveiki. Aš buvau įsimylėjusi floristą (jis mane taip pat). Kaip kiekvieną penktadienio vakarą aš ateidavau pas jį, nes jis gyveno vienas, o aš su sese, taigi mes abu žiūrėdavome „Didįjį penktadienio filmą“. Mes filmą žiūrėdavom apsikabinę ,vienas kito glėbyje ir valgydavom spragėsius, o kai spragėsiai pasibaigdavo, jis atnešdavo sausainių su šilta kava. Kai filmas pasibaigdavo, jis parvesdavo mane namo. Bet kai atėjau pas jį kitą penktadienį, televizorius buvo išjungtas, buvo pakabintas mano portretas ir nutiestas raudonas kilimėlis į jo kambarį, aš nusimoviau batelius ir nuėjau į jo kambarį. Staiga išgirdau, kaip kažkas uždarė duris, iš nugaros mane apkabino ir paėmė ant rankų, paguldė ant lovos, tada aš pamačiau, kad jis mane apkabino. Tada jis įjungė televizorių, kuris buvo visiškai naujas ir uždėjo filmą „Meiles laivas“, kai buvo 02 val. filmas baigėsi. Jis pažiūrėjo į mane ir pabučiavo, tada aš nusiėmiau bliuskutę ir sijonėlį, o jis nusiplėšė marškinius ir nusimovė kelnes. Aš net įsižiojau pamačius jo stringus, jie buvo žali su mėlynais veidais. Jis nulipo nuo lovos ir nutempė man pėtkelnes. Jis mane biški paglamonėjo ir nuėmė liemenėlę, po to triusikėlius, jis nusiėmė savo stringus. Pradėjo čiulpti spenelius, glamonėjo krūtis , jis šoko ant manęs, jis paėmė savo daiktą ir iš lėto įkišo į mane. Taip darė 5 min. Po to aš pradėjau laižyti jo daiktą, jis mane visa aplaižė nuo lupų iki kojų. Tada jis nunešė mane į vonią, vanduo buvo paruoštas, bet truputėli atšalęs, taigi jis pripylė karšto vandens. Ten plaukiojo rožės, jis mane paguldė į vonią ir atsigulė šalia (vonia buvo didelė, jis darėsi remontą), bet vėliau suskambėjo mano mobilus, aš atsiliepiau, man skambino sese, aš jai pasakiau kad grįšiu ryte. Kai nusimaudėm, šlapi nuėjom į lovą, dar pasimylėjom ir slapi užmigom.

Ryte jaučiau, kad tai neturėjo įvykti, bet jis atsimerkė ir mane pabučiavo, nuo to laiko žinau – pirmas kartas ne nuodėmė.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.