Pirmas kartas 15 metų

Merginų pirmas kartas

Man pirmas kartas įvyko 15 metų… Taigi, nors esu gana jauna jau patyriau tą nuostabų jausmą. Jis (grobikas) buvo metais už mane vyresnis, kai su juo susipažinau man buvo 14, o jam 15. Viskas įvyko per mano gimtadienį, man suėjo 15 metukų (niekada šito gimtadienio nepamiršiu). Iš pradžių aš su drauge susitikau su 3 vaikinukais visu už mus metais vyresni. Miške pagėrėm, pasitusinom ir vienas iš jų, tarkim, barakūda (čia slapyvardis) pasiūlė eiti pas jį į namus, nes nieko namuose nebuvo. Mes 5-iese nuėjom ir pratęsėm mano gimtadienį: garsiai klausėmės muzikos, duriavom, kvailiojom… (grobikas) buvo labai girtas ir nusitempė mane į vieną iš kambarių.

Ten viskas ir prasidėjo… jis pradėjo kabinėtis, o aš bandžiau jį atstumti, nes iš dalies bijojau pirmojo karto ir sakiau jam, kad jis labai girtas ir kitą dieną nieko nebeprisimins, bet jis buvo be galo aistringas ir aš neatsispyriau jo vilionėms. Jis pradėjo mane graibyti ir nurenginėti. Aš labai bijojau ir jo nenurenginėjau, tiesiog glamonėjau ji ir bučiavau jo lupas, kaip ir jis manąsias. Net nepastebėjau, kaip mes atsidūrėme lovoje nuogut nuogutėliai. Tai nebuvo kažkoks ilgas seansas, tiesiog jis aistringai mane beglamonėdamas įėjo į mane… man be galo suskaudo, bet kadangi buvau siek tiek girta greitai pamiršau tą skausmą ir atsidaviau aistrai.

Po suartėjimo mes apsirengėme ir nuėjome į kambarį, kur buvo kiti draugai. Galvojome, jog niekas nepastebės, tik aš per tą girtumą buvau pamiršus klyną užsisegti ir draugas ant lovos rado kraujo dėmelę. Na jie truputi pašiepė mus. Sako grobikui: „nu tu ir nesnaudi, iš kart prie reikalo“.

Kitą rytą viska prisiminiau kaip per sapną. Šiek tiek gailiuosi dėl to, nes labai norėjau pirmo karto būnant blaivai. Ech, gerai, kad tą žmogutį mylėjau, nors jis man tik jaute vienadienę aistrą. Daugiau su juo nebuvau susitikus, tik prasilenkus mieste vienas kitam pasižiūrim į akis ir prasilenkiam… Noriu vėl buti jo!

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.