Su mano vaikinu buvo nerealu

Merginų pirmas kartas

Na galbūt šis pasakojimas nebus labai ypatingas jums, bet man tai jis įsimintinas… Draugavau su vaikinu nuo 13 metų… pirmaisiais mūsų draugystės metais nebuvo nieko ypatingo… buvom dar vaikai… tiesiog draugystė buvo kažkas nauja… na kai man suėjo 15 metų tėvai išvažiavo ir leido pasikviesti draugų… galėjau kviestis ką tik noriu, nes tėvai manim labai pasitikėjo ir šiaip pažinojo visus mano draugus bei drauges… susirinko draugai.. kaip ir įprasta mes linksminomės… atėjo ir mano vaikinas… galbūt aš jam meilės nejaučiau, nes buvau ir esu dar vaikas, bet tas jausmas, ką jam jaučiau buvo nuostabus… mes tikrai patikome vienas kitam…

Mano drauges rūkė… mano vaikino draugai kalbėjosi… o mes stovėjom virtuvėje, kalbėjom, retkarčiais pasibučiuodavome… na ir jis paprašė manęs jam parodyti savo apdovanojimus (kadangi aš lankau hip-hopą ir esu modeliu agentūros modelis). Nuėjome į mano kambarį… aš jam viską aprodžiau… jis pasakė, kad didžiuojasi manimi… mes atsisėdome ant lovos..kalbėjomės, bučiavomės ir staiga pagalvojau ar tik dabar nebus tas momentas, kai aš prarasiu nekaltybę… mes susiglaudėme ir jis pasakė, kad manęs trokšta, kad tiesiog dega jo kūnas, kai mane mato… manasis kūnas taip pat degė ji matant..jis man buvo tiesiog tobulybe! Na ir bučiniai tęsėsi toliau…mūsų liežuvėliai susipynė…jis ant manęs atsigulė..ir pradėjo nurenginėti..bučiuoti visą kūną…sakyti komplimentus ir meilius žodžius…ir kai jau buvom visiškai nuogi, jis paklausė ar aš to noriu, o aš atsakiau, kad trokštu to…mes dar pasibučiavom..jis pasakė, kad mane myli ir įėjo į mane…man žiauriai skaudėjo..ašara net nuriedėjo skruostu..jis man ja nuvalė pabučiavo..ir pasakė, kad myli mane…baigėm mylėtis ir užmigom…tada po valandos atsikėlėm..buvo jau kokia 2 nakties..draugai šoko…dar nemiegojo..drauges paklausė, kur mes taip ilgai buvom, o aš tiesiog atsakiau, kad buvau tikram rojaus kampelyje…. (savo vaikino glėbyje).

Šio pirmo karto niekada nepamiršiu…beje mes vis dar esame kartu ir mylime vienas kitą…

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.