Pirmas kartas su seserimi

Vaikinų pirmas kartas

Mano pirmasis kartas su seserimi buvai labai ypatingas. Jis įvyko jos kaime. Mano sesers vardas Gerda, jai buvo 19 metų. Gerdai buvo atostogos, taigi ji mane pakvietė kartu važiuoti į jos kaimą ir aš sutikau (ji nebuvo tikra mano sesuo, aš tik ją taip vadinu, nes mūsų šeimos labai gerai sutaria ir mus visada juokais vadina: „Sesė ir brolis“). Rinkom braškes ir avietes kartu, pjaudavom žolę kartu, viską darydavom kartu, tik miegodavom ne kartu. Po savaitės jos tėvai išvažiavo į miestą, taigi aš pasinaudojau proga. Ji pjovė žolę, aš priėjau ir paėmiau ją ant savo rankų, o ji nutilo. Nunešiau ją į trobelę, paguldžiau ant lovos nuplėšiau jai bliuskutę (jos buvo labai graži liemenėlė) nusegiau sijonėlį, aš nusimoviau kelnes ir ji pasakė:

– Tu nejuokauji, ar aš sapnuoju?
O aš atsakiau:
– Gal tau įgnybti?
ir pradėjau ją glamonėti su dešine ranka jos krūtis, o su kaire ranka pradėjau glostyti jos užpakaliuką.

03:35 ramiai gulėjome lovoje išėjome į lauką (su apatiniais) pasileidome šlangą ir nusiprausėm. Grįžome į trobą, tada atsigulėme į lovą šlapi žiūrėjome pro langą, matėsi gražus vaizdas, vėliau užmigome.

05:10 aš atsikėliau nuėmiau jai liemenėlę su triusikėliais  ir saldžiai išbučiavau jos kūną, ji neatsibudo.

Ryte kai ji atsibudo išlipo iš lovos ir pažiūrėjo į nedidelį veidrodį, jai pasidarė gėda, bet išlipau ir aš (aš buvai taip pat nuogas) ir pasakiau jai : Neslėpk kūno, kurį tau davė Dievas.

Ir pasimylėjom, bet po 1 val. ji išlipo iš lovos ir pasakė: Jei tikrai mane myli, eime į lauką. Aš galvojau, kad ji nuo pasimylėjimų išprotėjo, bet vis tiek ją mylėjau ir į lauką išėjome kartu nuogi, ji pasakė: Vesk mane, vesk! Aš baisiai buvau laimingas ir bučiavau ją.

13:52 mes buvome apsirengę ir sėdėjome po medžiu prieš gražią saulę. Kai grižo Gerdos tėvai mus išbarė, kad nenupjovėm žolės, tada aš spjoviau ant jų ir mes išvažiavome į miestą.

Po 10 dienų susituokėm.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.