Grupinis seksas

Merginų pirmas kartas

Tai buvo gražus ir vėsus gegužės vakaras. Su draugėmis sedėjome kieme kol man paskambino mano simpatija. Jis kvietė mane ateiti pas jį,nes jis buvo vienas namuose ir neturėjo ką veikti,pažiūrėjus į laikrodį pamasčiau,kad dar liko pusantros valandos kol galiu būt kieme,tai nuspredžiau atsisveikinti su draugėmis ir išėjau pas Jį. Nuėjus pas Jį duris visai atidarė ne Jis,o Jo draugelis kurio be galo nemėgau. Paklausiau kas čia vyksta ? Kodėl Jis man melavo ?
Tada įvėjusi į kambarį pamačiau dar daugiau Jo draugų. Mano taip vadinama simpatija pamačiusi mane tik nusišypsojo ir visiems savo draugams pasakė “ Va galit daryt ką norit “ . Kambaryje sedėjo 5 vaikinai ir mano simpatija. Aš pasimečiau,nebežinojau ką ir be daryti. Apsisukau ir pradėjau eiti link durų kai vienas vaikinas mane griebė už plaukų ir tempė atgal sakydamas “ niekur tu padla neisi “ . Iš karto puoliau į ašaras, negalvojau,kad Jis galėtų taip pasielgt,Jis tik sedėjo ir žiūrėjo į mane,daugiau nieko … Vienas iš vaikinų nieko nelaukęs atsistojo ir prie visų nusimovė savo kelnes prieš tai paklupdydamas mane prieš save. Visą gyvenimą prisiminsiu šiuos žodžius “ matai b*bi ? dabar pajausi,ne tik pamatysi “ . Verkiau,kukčiojau,bet net nesiruošiau to daryti. Sukiojau galvą į visas puses,vengdama jo penio. Bet ką aš viena mergina prieš 5 vaikinus, vienas vaikinas priėjęs prie manęs pasakė “ arba čiulpi arba skrisi iš 7 aukšto. Nori to? “ . Tada jau rimtai persigandau ir dariau kas liepta … Negalėjau patikėti,kad Jis leidžia visą tai daryti su manimi. Po viso to,jie mane nustūmė į kitą kambarį, ten jau sedėjo 2 vaikinai ir kaip tikiu laukė manęs. Vienas iš jų priėjo prie manęs ir trenkė į veidą, šito jo poelgio tikrai nesupratau, per ašaras net nebemačiau vaizdo, jie mane paguldė ant lovos nuplešė drabužius ir gal  10 minučių žiūrėjo į mane nuogą,tada vienas iš jų atsigulė ant manęs ir „įėjo“ . Man buvo taip šlykštu,šlykštėjausi pati savimi,ašaros ačiū Dievui užstojo jo veidą. Po jo atėjo ir kito vaikino eilė. Aš nerėkiaū,bet viduje tiesiog klykiau. Praėjus geram pusvalandžiui vaikinai baigė. Jie išėjo iš kambario aš apsirengiau rūbus ir pasileidau bėgt prie dūrų. Tada Jis,mano SIMPATIJA mane sustabdė ir pasakė „atsiprašau,bet aš jiem turėjau atsilyginti už man padarytą paslaugą „. Negalėjau patikėt,kad Jis taip galėjo man padaryti.
Grįžau namo velduodama visą valandą, bėgau į vonią ir bandžiau nusiplauti visą tą šleikštulį nuo savęs,jaučiausi tokia purvina. Tai buvo toks pirmas kartas kurio tikrai prisiminti nenorėčiau daugiau niekada gyvenime.

7 Responses to “ “Grupinis seksas”

 1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sako:

  kaip tu drysti melvot… ir mum su tevu nesakyt:<

 2. netawa riekalas sako:

  nu nx kouks zaurus tawa simpatije

 3. jaraikus sako:

  Na, teip.

 4. FFF sako:

  Atsitikus tokiems dalykams, butina eiti tiesiai i policija!Tokie parazitai turi ilgai ir nuobodziai sedeti kalejime.

 5. Gintaras sako:

  Užjaučiu tave :(

 6. Gabriele. sako:

  Vargsele…uzjauciu tave.:( reikejo nukast jiems tuos daikciukus ir fsio ! o jai galvoji kad jie tave dauzytu ar ka . nemanau nes jie trenktu turbut tik per veida ir begtu savo to apgailetino draugelio gelbet kad nenukraujuotu ,,,, ir su taviim mannau nieko tokio nenutiktu .:(( o kiek tau metu??? bet jie tikri nieksai.tikekimes kad kiek veliau tu tai pamirsi ir busi laiminga :* !

 7. Loreta sako:

  Labai tave užjaučiu.:-(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.