Mano nuostabus, pirmasis kartas

Merginų pirmas kartas

Viskas prasidėjo kai man buvo 15metų. Susipažinau su šauniu vaikinu vardu Edgaru. Jam tuomet nubo 16metų Iš pat pradžių man jis nepasirodė toks šaunus. Draugės pasakodavo kaip jis į mane žiūri, kaip meiliai jis man šypsos, bet aš manydavau, kad jos mane tik erzina. Po kelių savaičių pagavau savo mintis, kad pati apie jį dažnai mąstau. Edgaras pradėjo rodyti didesnį dėmesį man, aš jam atsakiau tuo pačiu. Po kelių mėnesiu jis man pasiūlė draugauti. Aš nesitikėjau iš tos draugystės labai daug. Tikėjaus, kad ankščiau ar vėliau vistiek su Edgaru susipyskim ir išsiskirsim.
Mus suvienyjo šokiai. Abu tiesiog dievinom šokti šiuolaikiškus šokius. Buvom tokia pora, kuri vieną kitą suprasdavom iš pusę žodžio. Praėjo metai, kai draugavome ir visi mūsų pažįstami buvo nustebę ir taip pat džiaugės mumis, kad mes taip gražiai draugaujame. Kažkada prakalbome apie seksą. Kada juo reikia užsiminėti, ar mes to norime ar ne. Mes atvirai išsikalbėjome ir susitarėme, kad dar palauksime. Praėjo dar vieneri metai. Mūsų draugystė buvo tokia pati puiki kaip ir buvo. Edgaras pasiūlė, kad galime užsiminėti seksu po vestuvių. Aš buvau tuo labai patenkinta, nes ir aš galvojau tą patį. Supratom, kad tas pavadinimas „pirmoji naktis“ turi turėti savo prasme. Pamenu, kai per 19-tajį gimtadieni Edgaras man pasipiršo. Tuo metu buvau laimingiausia pasaulyje. Vestuves rengiamė vasarą ir pagaliau buvo tas pirmasis kartas. Jis buvo toks nuostabus, toks kitoks, pilnas aistros ir meilės. Kupinas pasitikėjimo ir nuoširdumo. Viskas vyko taip švelniai. Šiuo metu mes turime mažą berniuką kuriam yra tik 1mėn. Mes jį pavadinimo Einoru. Jis yra mūsų tikrosios meilės vaisius, brandintas penkerius metus :)

One Response to “ “Mano nuostabus, pirmasis kartas”

  1. Elise sako:

    cave_dweller Zinoma jis nera sventasis, bet pginalyus su visais kitais buvusiais, tai man ir daugumai jis priimtiniausias. Vien kaip biesindavo matyti kokio senio (tipo mero) snuki, kuris vapaliojo pats nieko nesuprasdamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.