Nieko ypatingo

Merginų pirmas kartas

Seniai skaitinėjau istorijas čia ir vis bandžiau įsivaizduoti, kaip įvyks manasis pirmas kartas. Kadangi mano pirmas buvo sulaukus 17, apie tai kaip per jį skauda ir pnš buvau prisiklausiusi iš draugių,kažkodėl baisiai to savo pirmojo bijojau. Nemylėjau to vaikino su kuriuo tai padariau,nors visada sau sakiau,kad tai vyks tik su mylimu žmogum. Pažinojau jį gal savaitę,bet jaučiau kažkokią trauką,kokios nejaučiau niekam kitam. Ir štai atėjo sekmadienio vakaras,susitikom,nuvažiavom į jo sodybą,kadangi jis jau buvo gerokai patyręs šiame reikale,ilgai nelaukęs ėmėsi iniaciatyvos. Prasidėjo vis karštesni bučiniai,rankos klaidžiojo po visą kūną,o aš sau vis mintyse kartojau,kad negaliu,tačiau kai pajaučiau jo rankas jau segant džinsus supratau,kad tai įvyks,nenorėjau priešintis.

Velniškai bijojau,bet norėjau,nežinojau kaip elgtis,tačiau jis viską taip darė,kad tos įtampos nesijaustų. Net nepastebėjau kaip likau be rūbų,o jo lūpos išbučiavo,rodos,kiekvieną kūno lopinėlį,rankos lietė ten kur niekas dar nebuvo lietęs. Netrukus ir jis liko nuogas,praskėtęs kojas šiaip ne taip įėjo. Jokio ypatingo skausmo nepajaučiau,šiek tiek maudė pilvo apačią. Pradėjo judėti greičiau ritmingiau. Nulipo. Galvojau viskas tuo ir baigsis,bet vėl glamonės,jo rankos man padeda užlipti ant jo,vėl jis manyje. Juda vis greičiau ir greičiau,jaučiu jau ne skausmą,o šiokį tokį malonumą,kurio dar nesu jautusi. Galiausiai staiga ištraukia ir baigia. Dar keletą minučių pasiglamonėjam,laikas rengtis ir važiuoti namo. Grįžus graužiau save,kodėl jam atsidaviau,maniau jis manim tik pasinaudojo,tačiau klydau,dabar santykiai pagerėjo,esame pora,o tas vakaras tik suartino.:)

2 Responses to “ “Nieko ypatingo”

  1. joks sako:

    lops

  2. jaraikus sako:

    teip

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.