Pirmasis kartas Norvegijoje. Naujieji metai.

Merginų pirmas kartas

Atvažiavau pas pusseserę švesti Naujųjų metų. Ji gyvena su savo vaikinu, ir taip pat buvo atvažiavęs jo krikštasūnis. Pusseserės vaikinas jau ankščiau mus supažindino, bendravome internetu. Gruodžio 30 d. susitikome pirmą kartą. Ta dieną iš po kelionės visi buvome pavargę, todėl ėjome miegoti. Kitą dieną, mes bendravome, jis pradėjo rodyti dėmėsį. Vakare, kai pusseserė nuėjo su vaikinu miegoti, nes su Luku [toks jo vardas] nuėjome į kambarį ir žiūrėjome filmą. Atsigulėm į lovą, ir susiglaudėm. Jis manęs paprašė, kad paglostyčiau jo ranką, vaikinams tai patinka. Taip pragulėjome vieną filmą, pasitrankėmė iš pagalvių, pasignaibiojome. Vėliau įsijungėmė antrąjį filmą. Taip pogi gulėjome, bet jis jau buvo mane apsikabinęs. Vis dėl to buvo kažkur apie 1-2 h. nakties. Baigėsi filmas ir užverčiau nešiojamąjį kompiuterį, kad būtų tamsiau. Atsisukau į jo pusę, jis mane stipriai apsikabino. Nedrąsiai paklausė – ką veikiam?
Atsakiau – bet ką. Jis šiek tiek pagalvojo. – Bet ką, tai bet ką. Ir pradėjome bučiuotis. Jis užsikėlė mane ant savęs. Mes pradėjome glamonėtis. Kaip nesimylėjusi mergina, žinau daug jautrių vaikinų vietų. Pradėjau bučiuoti jam kaklą [o jam tai viena jautriausių vietų], krutinę. Po keliatos minučių nusimetėme maikutes. Jis mėgino rankom įlysti į mano kelnaitės, bet atsisakiau. Jis paklausė kodėl. Atsakiau jam, kad dėl savo pirmojo karto dar reikia pagalvoti. Jis labai nustebo – tu rimtai ??? Tikriausiai suprato, kad nieko nebus ir po keliatos minučių pasakė – eime parukyti? Na taip ir baigės, tada jis dar žiūrėjo TV o aš jau ėjau miegoti.
Naujųjų metų išvakarėse, visi sėdėjome prie stalo – aš, Lukas, pussesere ir jos vaikinas. Lukui buvau padariusi “nasosą“, ir tokį labai didelį ir ryškų. Sėdim, pusseserė sako – Lukai, kas “nasosą“ užtaisė? Mes abudu tik nusisukom, tikrąją ta žodžio prasme vos po stalu nepalindom. Pusseserė su vaikinu pradėjo juoktis. Taip ir sedėjome, šnekėjome. 12 h. išėjome į lauką, iššovėme šampaną, sudeginome bengališkasias ugnelias, paleidome į orą fejeverkus. Grįžome atgal į vidų, ir dar iki 2h. nakties visi sedėjome. Pusseserė su vaikinu išėjo miegoti, o mes su Luku likome. Išėjome parukyti, o po to nuėjome į mašiną. Pasedėjome, pasiklausemė muzikos. Jis padėjo savo ranką man ant kojos, aš jam ranka paglosčiau kaklą. Jis paklausė, ar noriu pasibučiuoti. Aš sutikau. Tada dar šiek tiek laiko pasedėjome ir ėjome atgal į namo. Atsisėdome prie stalo, ir pradėjome kalbėtis. Palietemėm šiek tiek skaudžias temas, aš vos nesedėjau verkdama, jis
paprašė, kad pakeistumėm temą. Išjungėmė TV ir nuėjome į kitą kambarį, kuriame buvome praeitą naktį. Atsigulėme ir pradėjome nusirenginėti, glamonėtis. Buvo labai karšta, todėl likome visiškai nuogi. Nežinau kodėl, bet šitu žmogumi aš pasitikiu, ir jam atsidaviau. Pirmą kartą mylėjomes apie valandą, tada nuėjome atsigerti, nes tikrai buvo labai karštą. Antrą kartą taip pat apie valandą. Jis norėjo dar, bet man skaudėjo, todėl sustojome. Buvo išties gera. Padariau jam masažą, padariau dar pilną kaklą “nasosų“. Jų buvo pilnas kaklas. Taigi, baigėme kažkur 7 ryto. Buvome pavargę, todėl greit užmigome. 9 ryto turėjome keltis, nes man buvo lėktuvas, o Lukas tuo pačiu važiavo namo. Pusseserė atidarė kambario duris, ir pasakė, kad keltumemės. Ji nuėjo į vonią, o ji buvo preiš mūsų kambarį. Abiejos durys buvo atidarytos. Mes su Luku pradėjome gnaibytis ir garsiai juoktis. Pusseserė atsisuko ir pasakė – visą naktį tik girdėjau ‘Lukai baik, Lukai baik“ ir nusijuokė. Čia tikriausiai dėl to, kad mes daug juokemės, o aš vis mėginau jį tildyti. Viskas buvo labai gera, man dar net ir dabar skauda. Luko tikrai niekada nepamiršiu, jis mane kažkodėl traukia. Na manau, dar teks su juo ką nors nuveikti. Taigi, man 16 metų. Jam 18. Apie tai pasakojau tik savo geriausiai draugei. Nesigailiu to, ką padariau, manau buvo pats laikas.

4 Responses to “ “Pirmasis kartas Norvegijoje. Naujieji metai.”

 1. anonimous sako:

  atrodo nelabai tikra. jei aktas užtruko valandą ir dar pirmas, tai kąžinau..

 2. Sexy Lady sako:

  Viskas cia OK. Tiesiog tobulas seksas.. :@

 3. sexomanas sako:

  kiek jum metu buvo tada???

 4. Monikita sako:

  Liuuks, labai grazi istorija:))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.