Skaudu…

Na žodžiu.. Buvo taip.. Vieną vasarą, aš nuvažiavau į svečius pas savo brolio (jau buvusią)   panelę.. Na ką, ten tikrai, galiu pasakyti, kad buvo linksma, ir linksmybės, ir visa kita. Na, ir vieną vakarą, sugalvojom pavartoti alchoholio, na ten buvo visi pilnamečiai, tik man vienai buvo tik    14 metų.
Neapskaičiavusi, kiek man jau užtenka, išgėriau per daug. Na, ir nuėjau miegoti, skaitykim mane jau teko nuvesti. Visi kiti buvo pas brolio panelės draugą, ir ten dar šventė. O aš brolio panelės bute. Ir, staiga atsibudau naktį, tamsa.. Ir kažkas vyksta, nieko nesupratau, nes buvau per daug išgėrusi… kai supratau kad kažkas čia ne taip, atstūmiau jį… Ryte atsikėlusi, pagalvojau kad tai įvyko, pamačiusi ant patalų kraują.. :( Verkiau, graužiausi, negalėjau patikėti.. Kad aš jau kalta.. Dėl to laaabai gailiuosi, ir nors jau praėjo 3 metai.. Dar negaliu pamiršti, ir manau kad nepamiršiu. Ir tik dabar pagalvojau, kad galėjau netylėti, skaitykim už išprievartavimą.. Galėjau pasakyti, netylėti.. Na, bet jau per vėlu.. Noriu patarti merginoms, kad neskubėkite prarasti nekaltybės, ji yra tikrai labai svarbi.. Tai va kokia mano SKAUDI istorija..

9 Responses to “ “Skaudu…”

 1. niga sako:

  naktimis istorijas rašo ^^ , o del nekaltybes panele teisi

 2. Eneida Mama sako:

  (Dėl vardo dėmesio pageidaučiau nekreipti, toks LOGINAS yra visur.) Atsimenu man buvo keturiolika taip pat (Dabar trisdešimt ketveri.), turėjau patėvį (Kadangi mano tėvui žuvus praėjo trys metai motina susiėjo su kitu.). Žinoma, kaip visi, nekenčia ne savo vaikų. Tas patėvis mane mušdavo žabais, diržu. Mamą paaukštino darbe fabrike, tad atsirado ir naktinės tai buvo man didžiausia problema, grįžau iš mokyklos antrą valandą dienos, mama jau ruošėsi (Mes gyvenome kaimelyje, tad iki miesto buvo septyniasdešimt km.) į darbą. Mačiau, jog patėvis visą dieną laimingas, man parūpo, bet neklausiau. Atėjo septynios val. vakaro, mamos nėr, kaip visada padarius ND gulėjau lovoje ir žiūrėjau TV. Patėvis įėjo į kambarį nuogas ( Jo penis buvo toks didelis ir storas, o aš susijaudinau ir tuo pačiu išsigandau) ir sako:
  – Na, ką šįvakar pasilinksminsim…
  Nuplėšė drabužius, paglamonėjo man krūtis, makštį, ir atėjo mano eilė, čiulpti penį, čiulpiau kol jam nusibodo. Ir jis sunkiai į mane įėjo. O koks didelis skausmas buvo, net nualpau. Po to atgavusi sąmonę pastebėjau, kad kraujo tiek daug kaip šieno daržinėje. O jis padidinęs tempą daugiau nei max. Ir taip būdavo gal iki aštuoniolikos.
  Ne tik reikia nekaltybę saugoti, bet ir save, tad merginos nevaikšiokite vienos kelyje, nesileiskit palydimos, ir neužeikite į vaikino namus, kad ir labai pasitikite juo, jeigu vaikinas sakys pasikviesiu draugų, kuo skubiau nerkite pro duris. Ir turėkite ar dujų balionėlį ar lazdą, nes šiais laikais vaikinai labai agresyvūs.

 3. anonymous sako:

  užjaučiu abi.

 4. facepalm sako:

  nesuprantu ko jūs tą nekaltybę taip vertinat…Neturėtumėt tos plėvelės tai poxui būtų ane ?Taigi dėl jūsų stengiamės malonumą suteikt o jum gaila kad praradau… nu pz ta jūsų logika

 5. Monika sako:

  Noriu vaikinuku sexui

 6. s sako:

  df
  g

 7. a sako:

  dbr?

 8. as -monikai sako:

  parasyk savi.jonas@gmail.com gausi ko nori

 9. Shafee sako:

  All had an amazing time at Drumcamp 2011, good plopee and nice vibes. Iya Sako’s workshops where excelent and popular as ever.Tanante with Iya Sako, Sens Sagna and Diene Sagna’s performance went down a storm with a big, LOUD and buzzing audience. Great to be joined for out last number by Moc Sawane, Seckou Keita, Mohhamed and Seckou Kompo. Thanks guys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.