Pirmas kartas vakarėlyje

Ėjome į plotą pas klasioko draugą, aišku visko būvo žolės alkoholio tada man buvo 15. Visa vakarą merginai švelniai gloščiau užpakaliuką, baliui pasibaigus visi ėjom miegot o ji liko su manim vienoje lovoje miegot. Ji norėjo parodyt savo randa ant nugaros sakau žinoma parodyk, pakėlus marškinėlius nieko nesimatė paprašiau kad nuleistu kelnes pažiūrėsim galbūt ant užpakaliuko matysis ji pasakė galbūt kada nors, vėliau ji vėl norėjo parodyt randa atidengė kelnes aš pradėjau švelniai glostyt jos užpakaliuką ir kyšt savo pirštus jai į putytę, ji atsigulė ir pradėjo liesti mano užpakali pradėjome glamonėtis ji numovė man kelnes ir lovoje pradėjo man švelniai čiūlpti, po kurio laiko atrėmiau jos rankas į stalą ir pamylėjau ją iš nugaros, tiek į putę kyšau savo pasididžiavimą tiek į užpakalį.

One Response to “ “Pirmas kartas vakarėlyje”

  1. Haroun sako:

    Annie,I love your CDs! I have one at school and one at home. Right now I am Giving Thanks to the Lord !I hope you are haivng a great time with Immaculee and Nas and the rest of the group from Worthington. I wish I were there with you all but I am there in spirit!!Nancy

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įspėjame: turinys skirtas suaugusiems
Šiame tinklalapyje pateikiama erotinė informacija, skirta asmenims nuo 18 metų. Atidarymi šį tinklapį patvirtinate, jog esate pilnametis.